GS v BJK skor tahminleriniz nedir?

TheLynes

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle. Cumartesi günü saat 19'da Galatasaray evinde Beşiktaş'ı ağırlayacak sizce maç ne olur, tahminlerinizi merak ediyorum teşekkürler.

Arkadaşlar iyi akşamlar öncelikle. Cumartesi günü saat 19'da Galatasaray evinde Beşiktaş'ı ağırlayacak sizce maç ne olur, tahminlerinizi merak ediyorum teşekkürler.

Adanademir spor Trabzon maçlarında kötü oynadı ve gene kötü oynarsa Galatasaray karşısında fazla şansı yok.

Objektif olmak gerekiyor, bir Fenerbahçe'li olarak senenin başından beri kadro ne kadar kötü kötü dense de şampiyon olamayacak bir kadro değil, şenol güneşin istediği oyuncular alınmaması üzerine takıma çok da bir beklenti içerisinde olmayın havası verdiğini çoğu kaynaktan duymuştum. Şu an Burak hoca takımı motive etme işini başarabiliyor. Galatasaray tarafı beşiktaşa göre takım oyununu çok çok daha oturtmuş durumda skor beklentime gelirsek. 3-1 ev sahibi kazanır.(kendi skor tahminimdir hiçbir iddia, kupon tavsiyesi değildir).

Geri
Yukarı