Black Desert FPS düşmesi

mosqito98

Femtopat
Daha fazla  
Black Desert oynarken FPS 70'ten 10 düşüyor anlık oluyor ama 3 saniyede bir tekrarlıyor.
Oyun HDD de kurulu SSD geçsem duzelir mi?
Yoksa SSD'nin öyle bir etkisi olmuyor mu cevap verirseniz sevinirim.
Ek olarak albion diye bir oyun var onda da aynı şekilde FPS düşmesi yiyordum oyunu alanı düşük olduğu için onu programları depoladiğim SSD'ye kurdum ve FPS düşmesi yememeye başladım, büyük oyunlar için SSD almayı düşünüyorum almalı mıyım?

Black Desert için SSD gerekli maalesef. Hızlı hareket edildiği için şehir vb. yerleri yüklemesi oyunda FPS düşmesine sebep oluyor. Hatta SSD varken bile Heidel veya Velia girerken donuyor benim anlık.

Black Desert oynarken FPS 70'ten 10 düşüyor anlık oluyor ama 3 saniyede bir tekrarlıyor.
Oyun HDD de kurulu SSD geçsem duzelir mi?
Yoksa SSD'nin öyle bir etkisi olmuyor mu cevap verirseniz sevinirim.
Ek olarak albion diye bir oyun var onda da aynı şekilde FPS düşmesi yiyordum oyunu alanı düşük olduğu için onu programları depoladiğim SSD'ye kurdum ve FPS düşmesi yememeye başladım, büyük oyunlar için SSD almayı düşünüyorum alınır mı?

Black Desert halihazırda optimizasyon problemli bir oyun SSD'ye kurman şart. Bir de bazı bölge ve şehir girişlerinde mutlaka drop oluyor bunu her oyuncu yaşıyor yılların problemi.

Black Desert için SSD gerekli maalesef. Hızlı hareket edildiği için şehir vb. yerleri yüklemesi oyunda FPS düşmesine sebep oluyor. Hatta SSD varken bile Heidel veya Velia girerken donuyor benim anlık.
Hada iyi oynar ama dimi SSD ye kurulursa fark yaratır albiondada aynı sorunu yaşıyordum SSD ye kurdum baya bir fark etti

New world ta da aynı problemi yaşıyorum ozamn oda düzelir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı