Black Desert Grafiklerin Yoğun Olduğu Yerlerde Ekran Kararıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Gufturos

Centipat
Öncelikle iyi günler,
Black Desert Türkiye&mena oyununu uzun bir süredir oynamıyordum ve tekrardan başlama kararı aldım ancak oyunda can sıkıcı bir problem söz konusu (güncellemelerden dolayı olduğunu düşünüyorum çünkü daha önce oynadığım zamanlar kesinlikle bu tarz şeyler başıma gelmezdi) problem şu ki Pila Fe açarken, grind yaparken, gemi de ateş ederken yani kısacası oyundaki efektlerin yoğun olduğu anlarda ekran kararıyor ve normalde çok sessiz bir şekilde çalışan fanlar uyuyan bir insanı bile uyandırabilecek şiddette bir gürültüde çalışmaya başlıyor ve bir daha görüntü gelmiyor. Durum ancak bilgisayara reset atınca düzeliyor ama bir sonra ki seferde yine aynısı oluyor.

Sistem özelliklerim:

asd1.png

asd2.png

HD Tune ile tarama yaptım ve harddiskimde bir problem olmadığını gördüm. İlgileriniz için şimdiden teşekkürü bir borç bilirim umarım en yakın zamanda bu sorun çözüme ulaşır. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Black Desert Online genel olarak bu tarz hataları barındıran bir oyun. Sorun bilgisayarınızda olmayabilir. Oyunun optimize sorunu var zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı