Black Desert Online başlanır mı?

Kru3gerBey

Hectopat
Karantina günlerinde iyice sıkılmışken, aklıma takılmıştı ne zamandır sizlere sormak istiyorum.
Oyun hakkında bir fikrim yok, yeni başlayacağım. Para yatırmadan, şu an fazla zaman ayırabilirim ama normalde akşamları 2/3 saat oynasam keyif verir mi sizce yoksa hiç bulaşma değmez mi dersiniz? Oyunda para hakimiyeti var mı yoksa dediğim gibi oynayarak zamanla da güzel bir noktaya gelebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayarak zamanla bir yerlere tabii ki gelirsin. Ancak oyun para ve zaman istiyor. Zaman olarak gerçekten çok uzun sürede bir yerlere gelebileceğiniz bir oyun.

2 senedir oynuyorum. Dünyası çok geniş. Daha önce böyle bir MMORPG görmedim. Sadece grind yaparak değil, gemi ile takas yaparak veya aşçılık, kimya gibi mesleklerle de para kazanıyorsunuz.

Ancak oyun gerçekten çok uzun bir zaman dilimine yayılıyor. Öyle 3-5 ayda tepeye çıkabileceğiniz bir oyun değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı