Black Desert Online hakkında

Azygos1

Hectopat
Black Desert Online başlamayı düşünüyorum. Steamde 19 TL olarak gözüküyor oyun ancak bazı paketler var. Bu paketlerden almak mantıklı mı ? Oyuna sürekli para yatırmamız gerekiyor mu ? Oyunu oynayan deneyimli arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa ona göre başlamayı düşünüyorum.

Black Desert Online başlamayı düşünüyorum. Steam'de 19 TL olarak gözüküyor oyun ancak bazı paketler var. Bu paketlerden almak mantıklı mı? Oyuna sürekli para yatırmamız gerekiyor mu? Oyunu oynayan deneyimli arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa ona göre başlamayı düşünüyorum.

Geçende ücretsizdi aldım kenarda duruyor :)

Gold - Silver - bronz paketler var oyun aşırı kapsamlı benim öğrenmem 50 saatimi aldı hatta hala öğrenemediğim şeyler var ama deli gibi oynuyorum. 19 TL'lik aldım bende paketlerde pet veriyor bir de skin veriyor char için ve at için. Paketler şu an gereksiz başla oyunu çöz ondan sonra paketlere zaten kendin karar veriyorsun bir de tavsiyem Premium karakter slotunu main char olmadan kullanma. Ben öyle bir hata yaptım.

Gold - Silver - bronz paketler var oyun aşırı kapsamlı benim öğrenmem 50 saatimi aldı hatta hala öğrenemediğim şeyler var ama deli gibi oynuyorum. 19 TL'lik aldım bende paketlerde pet veriyor bir de skin veriyor char için ve at için. Paketler şu an gereksiz başla oyunu çöz ondan sonra paketlere zaten kendin karar veriyorsun bir de tavsiyem Premium karakter slotunu main char olmadan kullanma. Ben öyle bir hata yaptım.
Hocam öğrenmen için 3x50 saate daha ihtiyacınız var gibi. Paketler gereksiz değil. P2w bir oyun biraz.

50 saatte bu oyunu öğrenmek imkansız :D

Doğru daha öğrenmedim life skilleri bende Silver paket var zaten oyun başı gereksiz diyorum şua niçin ilerleyen zamanda zaten gerek var benim paket alam sebebim petim yetersizdi.

Madem oyun bu kadar ağır p2w ise başka mmorpg öneriniz var mı ?
Şu an hiçbir paket almayıp sadece oyunu alsam nasıl olur ? Arkadaşlarım paketsiz başlamamam gerektiğini söyledi ama fiyatları artmış sanırım biraz ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı