Black Desert oynarken bilgisayar kapanıyor ve tekrar açılıyor

hype123

Picopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
Kingston 500 gb
Ekran kartı
msi Gtx 1650
Anakart
Asus pxz77-V lx
İşlemci
intel i5 3570 3.40 ghz
Black Desert oynarken bilgisayarım kapanıp tekrar açılıyor ya oyuna giriş yaptığımda oyundayken 1 saniyede kapanıyor ya da 30 dk falan oynadıktan sonra da kapanabiliyor süresi belli değil yani sorun PSU'da olabilir mi? Ekran kartım yoktu GTX 1650 aldım oynarken kapanmaya başladı sorun PSU'dan olabilir mi? Ya da ısınma?
PSU Hadron 500 watt.

Son düzenleme:
Black Desert oynarken bilgisayarım kapanıp tekrar açılıyor ya oyuna giriş yaptığımda oyundayken 1 saniyede kapanıyor ya da 30 dk falan oynadıktan sonra da kapanabiliyor süresi belli değil yani sorun PSU'da olabilir mi? Ekran kartım yoktu GTX 1650 aldım oynarken kapanmaya başladı sorun PSU'dan olabilir mi? Ya da ısınma?
PSU Hadron 500 watt.
kardeşim psu çok kötü bir marka 500 watt dediğine bakma 200 anca vardır güç yetmezliği yaşıyor
benim psu kalitelidir kardeşim boş konuşma

PSU Hadron 500 watt.

Sıcaklıkları kontrol edebilir misin?

Geri
Yukarı