Black Friday 250 TL civarı kulaklık önerisi

Emre Sakinmaz

Kilopat
Fiyatı 250 TL ve daha aşağısına düşecek kulaklık alacaktım ama 7.1 kulaklık mı alayım yoksa Stereo kulaklık mı? HyperX Cloud Stinger önerildi ama 7.1 değil. bu fiyatlara 7.1 almak kötü mü olur yoksa 7.1 kulaklık var mı? Oyun ve Discord tarzı ortamlar için alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair HS50 7.1 özellikli olması lazım, takip ettiğim kulaklık fanı bir yayıncının severek önerdiği bir kulaklık, bu fiyata alınabilecek iyi bir kulaklık. Yarı-açık tasarıma sahip, bu da sesin ambiyansının daha geniş olmasını sağlıyor, ayrıca masaüstünde iken veya arka planda herhangi bir medya oynamadığı anlarda biri size seslenirse duyabiliyorsunuz.

Corsair HS50 7.1 özellikli olması lazım, takip ettiğim kulaklık fanı bir yayıncının severek önerdiği bir kulaklık, bu fiyata alınabilecek iyi bir kulaklık. Yarı-açık tasarıma sahip, bu da sesin ambiyansının daha geniş olmasını sağlıyor, ayrıca masaüstünde iken veya arka planda herhangi bir medya oynamadığı anlarda biri size seslenirse duyabiliyorsunuz.
Uzun süre kullanımda kulağı, başı ağrıtıyor mu? Mikrofon performansı nasıl? Gözlük kullanıyorum birde.
Siz olsanız hangisini alırdınız.

Hepsiburada'da MH530 indirimde. Bu indirim kaçmaz. :)

Hepsiburada MH530
kulaklık ağır diyorlar gözlük kullanıyorum. Mikrofon kalitesi nasıl acaba. Çoğu CM ürünü kullandım hiçbiri üzmedi ama kulaklıkta olumsuz yorumlar var.
HS50 Amazonda https://www.amazon.com/CORSAIR-HS50-Certified-Headphones-Nintendo/dp/B0764MRM34 daha ucuz. Vergi alınır mı? kaç günde gelir?

Son düzenleme:
HS50 bu fiyat aralığında alınabilecek kaliteli bir kulaklık, mikrofonda gürültü tutma özelliği var, arka plan seslerini filtreliyor. Hafif yapıda bir kulaklık. Amazon üzerinden 49$ + 25$ kargo ve vergi ücreti ekleniyor. Şu an ki fiyatı çok iyi. Ayrıca mikrofonu sökülebildiği için, cep telefonu ve MP3 player ile kullanılabilir.

HS50 bu fiyat aralığında alınabilecek kaliteli bir kulaklık, mikrofonda gürültü tutma özelliği var, arka plan seslerini filtreliyor. Hafif yapıda bir kulaklık. Amazon üzerinden 49$ + 25$ kargo ve vergi ücreti ekleniyor. Şu an ki fiyatı çok iyi. Ayrıca mikrofonu sökülebildiği için, cep telefonu ve MP3 player ile kullanılabilir.
Güzel ama +25$ kargo ve vergi ücretini duyunca biraz tırstım :). O zaman Cloud Stinger alıyorum?
Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA

Aşşağıdaki video üzerinden altyazıları açarak Türkçe diline otomatik seçeneği ile izleyerek karar verebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşşağıdaki video üzerinden altyazıları açarak Türkçe diline otomatik seçeneği ile izleyerek karar verebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Altyazı açma kısmı yok videoda. HS50 modelini öneriyorsanız en ucuzunu burada buldum= Corsair Gaming HS50 Stereo - Carbon Kulaklık CA-9011170-EU Fiyatı Cloud Stinger ile arasındaki farka değer mi mikrofon ve ses kalitesi olarak?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı