Black Friday beklenmeli mi?

TahaHartavi

Centipat
Kuzenim laptop almayı düşünüyor. Max fiyat 6500 daha yukarısına çıkamaz. Black Friday beklenmeli mi? Beğendiğimiz modeller 7000-8000 lira arası. Beklemeli miyiz yoksa Huawei D15'ya da Ryzen 5 3500U ve Vega 8'li laptoplar şimdi alınır mı? 8000'lik laptoplar bu fiyata düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle diyeyim ben 1660S Gaming X modelini düşünüyordum 2100 TL'ydi dolar da 8.20 falandı. Neyse sonra indirim vakti yaklaştı önce 2500 oldu sonra 2800 oldu sonra da 3000 oldu. İndirimde de 2649'a düştü dolar 7.80 civarı. Bence indirim sezonunun bitmesini bekleyip öyle alın. Normal fiyatlardan pahalı indirimli fiyatları.

Bence beklenir hem Black Friday hemde kurun hızlı düşüşü piyasaya yansımadı önümüzdeki haftada buralarda durursa fiyatlar azıcık çekilebilir. Ancak ciddi farklar beklemeyin. Eğer indirim olursa da birkaç yüz liradan fazla olacağını düşünmüyorum.

Kuzenim laptop almayı düşünüyor. Max fiyat 6500 daha yukarısına çıkamaz. Black Friday beklenmeli mi? Beğendiğimiz modeller 7000-8000 lira arası. Beklemeli miyiz yoksa Huawei D15'ya da Ryzen 5 3500U ve Vega 8'li laptoplar şimdi alınır mı? 8000'lik laptoplar bu fiyata düşer mi?
AMD Ryzen 5 3500U laptop şimdi değil hiçbir zaman alınmaz.
Yeni nesili varken neden eski nesil işlemcili laptopa bakıyorsunuz? Ryzen 4000 serisi işlemcili bir laptop bakın.

U işlemci alarak performanstan kısıp enerji tasarrufu sağlayan bir işlemci aldığınızı kabul ediyorsunuz. Daha iyi araştırdıktan sonra aradığınız bütçeye uygun bir indirim bulabilirsiniz.

N11'de ki 11.11 indirimlerinde PS5, kuponlarla beraber 7100 liraya satıldı. Bence indirim zamanları bir şey alınacaksa, önceden fiyat takibi yapılıp, kuponları veya indirimleri değerlendirerek satın alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı