Black Friday indirimleri beklenmeli mi?

gamerplus

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar M.2 SSD alacağım. Sizce Black Friday beklemeli miyim? Amazontr ya da Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum.

Bu tarz indirimler sahtedir. Önce fiyatı yükseltip sonra normal haline getirip indirim varmış gibi gösteriyorlar. Düpedüz kandırmacadan ibaret.

SSD olmadan 1 dakika bile bekleyemiyor iseniz beklemeyin.
Ama 2 gün kalmış. Teslim edilmesi de haftayı bulur aşağı yukarı.
Bu tarz indirimler sahtedir. Önce fiyatı yükseltip sonra normal haline getirip indirim varmış gibi gösteriyorlar. Düpedüz kandırmacadan ibaret.

İndirim öncesi fiyatı kaydedin. İndirime girdiğinde fiyat avantajı yok ise almayın.
Yapılması gerken bu. Gerçek indirim tutarı yazılmıyor olsa da gerçek inidirim de oluyor.
Ama dikkat edin herkes kendi menfaatinsen sorumlu ne de olsa.

Sahte? Amerikada yasiyorum ve 2 senedir burdayim. 2 kere Black Friday (Kara Cuma) haftasinin indirimlerini kendi gozumle gordum suan Air Pods Gen 2 alacagim ve normalde $150 ama suan $134 ve daha da dusucegi bekleniyor. Ilk gunde bilgisayarimi toplamistim, hepsini beraber normalde $1300 tutuyordu ama ben $1000 topladim neden acaba yoksa indirim mi vardi?
Arkadaşlar M.2 SSD alacağım. Sizce Black Friday beklemeli miyim? Amazontr ya da Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum.
Alicaginiz SSD belirtir misiniz? Amazon Turkiye'ye de bakmanizi oneririm.

SSD olmadan 1 dakika bile bekleyemiyor iseniz beklemeyin.
Ama 2 gün kalmış. Teslim edilmesi de haftayı bulur aşağı yukarı.

İndirim öncesi fiyatı kaydedin. İndirime girdiğinde fiyat avantajı yok ise almayın.
Yapılması gerken bu. Gerçek indirim tutarı yazılmıyor olsa da gerçek inidirim de oluyor.
Ama dikkat edin herkes kendi menfaatinsen sorumlu ne de olsa.
hocam (3700x + 2x16ram) sistem tavsiyesi için çok teşekkür ederim. forum kullanmayı pek bilmiyorum pm fln vardır muhtemelen ama burdan yazmak istedim iyi forumlar.

Sahte? Amerikada yasiyorum ve 2 senedir burdayim. 2 kere Black Friday (Kara Cuma) haftasinin indirimlerini kendi gozumle gordum suan Air Pods Gen 2 alacagim ve normalde $150 ama suan $134 ve daha da dusucegi bekleniyor. Ilk gunde bilgisayarimi toplamistim, hepsini beraber normalde $1300 tutuyordu ama ben $1000 topladim neden acaba yoksa indirim mi vardi?

Biz de Türkiye'de yaşıyoruz ve burada önceden 1500 liralık bir ürün kara cumada üzerinde çizgi olan 4999 lira yazısı ile 1499 liraya satılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı