Epic Games Black Friday indirimleri başladı!

timssy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son kale Epic Games'te indirimler başladı. Sepette 200 TL üzeri oyunlar olduğunda sepetinize %33 indirim uygulanıyor otomatik olarak.
Ayrıca oyun aldığınızda aldığınız fiyatın %10'luk kısmını geri veriyor. Detaylar için:

Örnek olarak Cyberpunk 2077 400 TL fakat sepete ekleyince 267 TL'ye geliyor, ayrıca %10 geri ödemeyi de sayarsak 240 TL'ye geliyor. Çok iyi fiyat. Sizde dikkatinizi çeken indirimdeki oyunları konunun altına bırakabilirsiniz. Görmeyen varsa faydalansın.

Ekran görüntüsü 2023-11-21 202235.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Son kale Epic Games'te indirimler başladı. Sepette 200 TL üzeri oyunlar olduğunda sepetinize %33 indirim uygulanıyor otomatik olarak.
Ayrıca oyun aldığınızda aldığınız fiyatın %10'luk kısmını geri veriyor. Detaylar için:

Örnek olarak Cyberpunk 2077 400 TL fakat sepete ekleyince 267 TL'ye geliyor, ayrıca %10 geri ödemeyi de sayarsak 240 TL'ye geliyor. Çok iyi fiyat. Sizde dikkatinizi çeken indirimdeki oyunları konunun altına bırakabilirsiniz. Görmeyen varsa faydalansın.

Eki Görüntüle 2025444

Assasin' s Creed Valhalla Complete Edition 250 TL.

Ekran görüntüsü 2023-11-21 202533.png

Kupon gerçekten çok cezbedici ancak ben indirimde pek oyun göremedim. İndirimler başlayalı uzun zamanda oldu. Acaba yayıncılar kupona güvenip indirim mi yapmadılar diye de düşündüm. Çünkü indirimde olan oyun sayısı gerçekten yeterli değil. Yine de zam gelmeyen oyunlar ve Cyberpunk gibi sağlam indirime girmiş oyunlar için güzel fırsat.

Yeni konular

Geri
Yukarı