Voidu Black Friday İndirimleri

Keşke stokta olsa. Valhalla'yı almak istedim dolara geçtiği gün aklıma gelmedi sonra gelince de iş işten geçmişti yetişemedim.

Bende Spider-Man kaptım. Bir tek Uncharted ve Spider-Man eksikti Sony oyunlarından. Dolara geçtiği gece ne uğraştım be oyunu almak için.

Valhalla Voidu sitesin de var hocam kaçırma.

Valhalla Voidu sitesin de var hocam kaçırma.
Keşke ubisoft key değil Steam key olsaydı, Steam key olarak böyle uyguna satan site var mı şuan etail voidu olay store baktım bulamadım :/

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-11-27-00-36-29-128_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-11-27-00-36-29-128_com.android.chrome.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 38
Almışken tam sürümünü alayım dedim patladık ellerinde kod yok galiba vermediler. Yarini bekleyeceğim bakem.

Ben de tam paket aldım inşallah yenilerler Odyssey Ultimate'i yenilemelerini bekliyorum.

Ben de tam paket aldım inşallah yenilerler Odyssey Ultimate'i yenilemelerini bekliyorum.

İade edilmesin verilsinde beklerim np.

Keşke Ubisoft key değil Steam key olsaydı, Steam key olarak böyle uyguna satan site var mı şu an eTail Voidu olay Store baktım bulamadım :/

Hocam Steam dolara geçtiği zaman sadece Steam'de olsun işi bitti maalesef. Steam dolar olmasa şahsen bende almazdım.

Keşke ubisoft key değil Steam key olsaydı, Steam key olarak böyle uyguna satan site var mı şuan etail voidu olay store baktım bulamadım :/
Ya arkadaş ölmüşsünüz steam diye ya. Al geç işte. Neden ubisoft key almak istemiyorsun ki? Özel bir nedeni mi var? DLC falan olsa uyumluluk nedeniyle anlayacağım ama bu olayı hiç anlamıyorum.

Keşke Ubisoft key değil Steam key olsaydı, Steam key olarak böyle uyguna satan site var mı şu an eTail Voidu olay Store baktım bulamadım :/

Ubisoft oyunları connect uygulamasından giriyorsn, Steam key satin almasına rağmen Ubisoft Connect'e dönüyorsn.
Ayrıca bu oyunları Steam'in aile paylaşımı da yapamıyorsn, ne biçim bir şirket. Artık özel bir nedeni kalmadı.

Geri
Yukarı