Black Friday yalanı

HolyMan34

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
660 TL olan kulaklığı 1000 TL'nin üzerinde bi fiyata çıkartıp %44 indirim yazıp 620 TL'ye büyük indirim diye satmak mı? Tam bizim işimiz.

Bu ülkede herkes akıllı abi. Avrupa'da 70 - 90 € arası bir fiyatı olan ürün 1200'e nasıl çıkabilir? Sanki internet bir tek onlarda var da bizim haberimiz yok.

Açılmış Amazon.tr gidip onlardan alırım onlar kazansın, sonra biz neden gelişemiyoruz? Çünkü senin her şeyin hile, düzenbazlık dolu. Lanet olsun böyle saçma düzene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız bu yurt dışı sitelerinde de yapılıyor. Bize özel değil. Ha, buradaki siteler daha çakal, daha fazla yapıyorlar orası ayrı.

Bilmiyorum herkes çok büyük beklentiye girdi herhalde. 660 TL'lik ürünü 300 TL'ye satmasını falan mı bekliyordunuz? Bindirim sonrası indirim yapacaklar tabii ki.

Herkese Black Friday'ı bekleyin dedik. Aynı fiyattan satılmaya başladı. Hayal kırıklığı gerçekten. İndirimden all in one PC alacağım gibi duruyor. Tasarım, kodlama için.

Bence bu Türkiye de yalan. Bazı ürünlerde indirim olabilir ama oda çok nadir. Genel olarak bindirme var hep:dikkatli:

Yurt dışında gayet herkes sistemini diziyor bu tür indirimler sayesinde.

Daha birkaç saat önceki sistem tavsiyesinde bekliyorsanız indirimi beklemeyin fiyatları şişirip indirim yaptık diyecekler yine aynı fiyata satacaklar dedim. Haklı çıktığıma sevinemiyorum aslında bu kadar ümitle bekleyen arkadaşlarımız için yazık oldu. Neyse sağlık olsun.

11.11 kuponları daha yararlıydı bana kalırsa. İstediğin fiyat aralığında kuponu kapabilirsen, %20'ye varan indirimler oluyordu kuponlardan. Kimse bu kadar bahsetmedi o zamanlar, ben anlamadım. Mesela 5800 TL üzeri alışverişlerde 550 TL indirim, gibi kuponlar vardı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı