Black Friday indirimleri nerede?

Spor kültürü edinmek önemli. Keşke ben de üşengeç olmasam. Fakat yaşadığımız dönemlerden ötürü spor salonlarına da pek sıcak bakamıyorum(pandemi). Hala üstümde bir tedirginlik var ama kimsenin artık salladığı yok gibi gözüküyor :) evde yaşlı insanlar olduğu için kendime dikkat etmem gerekiyor. Ben de bir ara başlayacağım bakalım.

Evet. Ben iş için urfaya geldim maske takan 0 korkmuyorlar mı ölümden bilmiyorum. Hatta ve hatta onlara kovid bulaşmadı ben Urfa'ya geldim 2. hafta bana korona bulaştı.

Spor kültürü edinmek önemli. Keşke ben de üşengeç olmasam. Fakat yaşadığımız dönemlerden ötürü spor salonlarına da pek sıcak bakamıyorum(pandemi). Hala üstümde bir tedirginlik var ama kimsenin artık salladığı yok gibi gözüküyor :) Evde yaşlı insanlar olduğu için kendime dikkat etmem gerekiyor. Ben de bir ara başlayacağım bakalım.

Hocam ben evde yapıyorum malum sınava hazırladığım için size de öneririm. Spor salonları güzel fakat kayıt olduğumuz salon çok uzakta her gün 1 saat yol gitmem gerek o yüzden arada gidiyorum havuz falan iyi oluyor öğreniyorum olayları.

Spor kültürü edinmek önemli. Keşke ben de üşengeç olmasam. Fakat yaşadığımız dönemlerden ötürü spor salonlarına da pek sıcak bakamıyorum(pandemi). Hala üstümde bir tedirginlik var ama kimsenin artık salladığı yok gibi gözüküyor :) Evde yaşlı insanlar olduğu için kendime dikkat etmem gerekiyor. Ben de bir ara başlayacağım bakalım.
Salonun tadı ayrı oluyor, psikolojik olan detayları bir raddeye kadar göz ardı edersek her gün kendin için spor yapman, ön plana çıkmanı ve vücudun için daha fazlasını istemene sebep oluyor.

Salonun tadı ayrı oluyor, psikolojik olan detayları bir raddeye kadar göz ardı edersek her gün kendin için spor yapman, ön plana çıkmanı ve vücudun için daha fazlasını istemene sebep oluyor.

Katılıyorum hocam salonun tadı ayrı fakat yakın olan bir tane salon var o da çok büyük içinde her şey var diye fiyatı absürt şekilde pahalı. Şimdi de zam gelmiş bir aylık 600 TL verilmez diye düşünüyorum birsz pahalı değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı