Black Friday'den SSD tavsiyesi

Yazma ömrü hakkında ne düşünüyorsunuz ikisi arasında kararsız kaldım yazma ömründen dolayı Corsair daha uzun ömürlü olmaz mı?
320 TB'a ulaşmak kolay değil.

bende anlamıyom bu ssd ısınden de sabahtan berı soruyorum konularda bı yandan da 460tl vermek ıstemıyorum ona nedense gereksız gelıyo

Son düzenleme:
bende anlamıyom bu ssd ısınden de sabahtan berı soruyorum konularda bı yandan da 460tl vermek ıstemıyorum ona nedense gereksız gelıyo
Aynen ben de 460tl vermek gereksiz geliyor 256 gb alayım diyorum 300 liraya bu sefer de onun yazma hızı düşük almışken 480gb olanı alayım diyorum.

Aynen ben de 460tl vermek gereksiz geliyor 256 gb alayım diyorum 300 liraya bu sefer de onun yazma hızı düşük almışken 480gb olanı alayım diyorum.

sende oyun falan ıcın alacaksan onun ıcınde bunu almaya gerek yok dıyolar bı farkı yokmus onun yerıne sata ssd hafızalı al dıyolar valla kafam durdu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı