Black Mesa 190 TL Oldu!

Bu fiyata rağmen parasını hak eden bir remake yapımı. 10 dolar zaten normal bir fiyatlandırma. Özellikle son zamanlarda o kadar oyun zam yaparken bununda eninde sonunda nasibini alacağı belliydi

Bence yine iyi fiyat. Kaliteli bir remake bence parasını hala hak eder.

Öncelikle Half-Life oyunlarını karma bir biçimde teker teker en az 2-3 defa bitirdim ve hepsini korsan olarak bitirdim. Geçenlerde indirimde tüm Half-Life serisi indirimde idi, bende tekrar tekrar oynayacağımı bildiğim için aldım ve dedim ki bu sefer sıralamaya uyarak düzgün bir şekilde Half-Life serisini bitireceğim bir hafta içinde de bitti neredeyse Half-Life 1, opposing Force, Blue Shift, HL2 ve HL2 Episode 1'i dün öğlen bitirdim hemen Episode 2'yi yükledim ve biraz oynadım yarın tahminimce o da bitmiş olacaktır (oyunu bitirmek için değil hikayeyi anlamak için oynuyorum benim oyun tarzım bu şekilde) şu an sıralamalı bir şekilde oynadığım kısım ile ilgili yorum yapmak istiyorum. Half-Life 1 gerçekten bir devrin başlangıcı yani oyunun çıktığı seneye bakın ve oyunun içindeki yerlere kişilere hikayeye teknolojiye bakın. Aklınız başınızdan gidecek. Half-Life oynamayan varsa eğer (hikayeli oyun sevmeyenler için iyi bir oyun değil ) kesinlikle oynamasını şiddetle tavsiye ederim. Half-Life Blue Shift ve opposing Force biraz farklı bir oyun olarak kalıyor oraya yorum yapmayacağım. HL2 de gerçekten çağ ötesi bir oyun mekanikleri olsun grafikleri olsun hikayesi olsun, her şeyi çok güzel gerçekten. Ama o kadar fazla oynadım ki seriyi şunu söylemeyi ben kendime hak olarak görüyorum Half-Life 1 ve Half-Life 2 kesinlikle aynı yoldan gitmiyor hikayeler farklı, benzerlikler var bağdaştırma var ama kesinlikle ikisi başka oyun bunların. Half-Life Episode 1 için de yorum yapmayacağım pek yorum yapılacak bir şey yok çünkü, ama güzel. Episode 2 bitmedi. Şimdi gelelim Half-Life Black Mesa'ya bu oyun benim hayatımda gördüğüm en iyi remake. Evet bu oyun bir remake kesinlikle Remastered değil, bu kelime bu oyun için hakaret olur. Bu oyun çok farklı olmuş yine Half-Life 1 ile kıyasladığımda çok farklı bir oyun aşırı mükemmel bir oyun ama benden kaynaklı bir şey var ki benim favorim Half-Life 1 idi. Black Mesa belki de bu güne kadar hayran yapımı olarak yapılmış en sağlam oyun olabilir veya remake artık hangisini tercih edersiniz. Kesinlikle tüm seriyi sıralaması düzgün bir şekilde oynamanızı o gerilimi, bilimi, evrenin derinliğini, korkuyu ve de en önemlisi yalnızlığı iliklerinize kadar hissedin. Buraya kadar bu yazımı okuyan varsa teşekkür ederim kendinize iyi bakın...zombine heh anlarsın ya...

Yazmayı unutmuşum 100 lira da olsa hakeden bir Remake kendisi. Emin olabilirsiniz.

Black mesayı 2018 in sonlarında 15.50tl ye almıştım arkadaşıma 3 haftadır al zam gelebilir dedim diblemedi 7.75 olunca alırım dedi işte sonuç:

Yeni konular

Geri
Yukarı