Black Mesa, 2019 Başında Tamamlanacak

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Black Mesa, 2019 Başında Tamamlanacak
Half-Life’ın 20. yaşı şerefine Black Mesa’nın son durumuyla ilgili bilgiler verildi. Bundan 20 yıl önce, 19 Kasım 1998’de Half-Life piyasaya çıktı. Tek kişilik FPS oyunlarındaki hikaye anlatımına yeni bir soluk getiren Half-Life, gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında sayılıyor. Oyunun 20. yaş günü dolayısıyla Valve’dan yeni bir Half-Life 3 veya Half-Life 2: Episode 3 haberi […]

Devamı: Black Mesa, 2019 Başında Tamamlanacak
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Aynı oyunu 3-4 senede bir geliştirilmiş grafiklerle tekrardan piyasaya sürmek bana çok ilgi çekici bir olay olarak gelmiyor. Bundan önce yine Half-Life 1 oyununun Black Mesa adında piyasaya sürüp yapılan tek şeyin grafik güncellemesi olması beni çok heyecanlandırmamıştı. Remake yada Remastered oyunlar 1 kere yapılsa cidden ilgi çekici olabilir. Fakat bu Half-Life 1 için 2. remake sayılabilir. Half-Life serisi cidden bir devrimdir. Güzel bir oyundu. Ama 3-4 senede bir olan 2. olay bu. 2023'te tekrardan Black Mesa görürsek şaşırmayacağım.

Valve hiç bir ürününün ya da oyununun 3'ünü çıkarmamakta ısrarlı. Bence herşeyin 3'ünü birden bire yayınlayacaklar. Aynı oyunları ısıtıp ısıtıp karşımıza sunmaları bana saçma geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı