Black Mesa mı Half-Life 1 mi?

Bir şey demek istiyorum yaz indiriminde steam deki bütün oyunlar indirime giriyor mu? Black Mesa yı şimdi mi alsam karar veremedim. Çünkü şimdi alsam bile yazın oynayacağım.

Bir şey demek istiyorum yaz indiriminde Steam'deki bütün oyunlar indirime giriyor mu? Black Mesa'yı şimdi mi alsam karar veremedim. Çünkü şimdi alsam bile yazın oynayacağım.
Yapımcının isteğine bağlı bir şey. Steam bir pazar yeri sonuçta, indirip yapılıp yapılmayacağına karışamaz.
Black Mesa tüm toplu indirimlerde düşüyor. Fiyat konusunda şimdiye kadar hiç değişiklik olmadı. Sizin tercihiniz.

Bence orjinallikle alakası yok. Bu düşük grafikler ile mi oynamak istersin ya da iyi grafiklerle ile mi oynamak istersin sorusuyla aynı.

Black Mesa sadece iyileştirilmiş grafikler içermiyor. Öyle bile olsa oyunların atmosferi deneyimde çok etkili. Yani aynı hikaye de olsa Half Life 1 ve Black Mesa deneyimi çok farklı olacaktır.

@900 hocam Valve aşığı. Siz ne dersiniz hocam? :D
Biraz geç gördüm ya neyse.

Black Mesa'yı seviyorum ama şahsen Half-Life 1'i daha iyi buluyorum.
Black Mesa daha iyi grafiklere, fiziklere, mekaniklere sahip ama bence remake yapan arkadaşlar Half-Life 1'i zevkli yapanın ne olduğunu çok da iyi anlayamamışlar.
Black Mesa bölümleri fazlası ile değiştiriyor ve ben bu konuda Black Mesa'yı çok da başarılı bulduğumu söyleyemem. Şu videoyu bırakayım.

Her şeye rağmen Black Mesa'yı seviyorum. Günümüzde Half-Life 1 oynamak isteyen birisi Black Mesa mı yoksa Half-Life 1 mi oynamalı diye sorarsanız da:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada oyunları bitirdikten sonra şu belgeseli izlemenizi tavsiye ederim. Çok büyük emek çok güzel iş yapmış Makine.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Biraz geç gördüm ya neyse.

Black Mesa'yı seviyorum ama şahsen Half-Life 1'i daha iyi buluyorum.
Black Mesa daha iyi grafiklere, fiziklere, mekaniklere sahip ama bence remake yapan arkadaşlar Half-Life 1'i zevkli yapanın ne olduğunu çok da iyi anlayamamışlar.
Black Mesa bölümleri fazlası ile değiştiriyor ve ben bu konuda Black Mesa'yı çok da başarılı bulduğumu söyleyemem. Şu videoyu bırakayım.

Her şeye rağmen Black Mesa'yı seviyorum. Günümüzde Half-Life 1 oynamak isteyen birisi Black Mesa mı yoksa Half-Life 1 mi oynamalı diye sorarsanız da:

Kesinlikle katılıyorum, Black Mesa bölümleri fazla kompleks.

Geri
Yukarı