Black Metal dinleyicileri

Diana Xiaowhein

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Metal müzik dinleyen ve Black Metale gönül vermiş arkadaşların müzik tavsiyelerini almak istiyorum. Şöyle başlatayım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir aralar bunu dinliyordum ama artık Black Metal'den çok soğudum.

Yıllardır rock ve metalin her türlüsünü dinleyen biri olarak black metale bir türlü alışamadım gitti. Çok zorlama geliyor bana.

Genel olarak endüstriyel metal ve trush metal dinliyorum. Black ya da death metalde Dimmu Borgirden başkası keyif vermiyor.

Her türlü metal dinlerim. Lakin bu aralar accayip senfonik metal dinliyorum. Haggard' dan Hijo de la Luna ve Herr Mannelig'i öneririm.

Black Metal'i pek sevmem ama Alternatif Rock ve Endüstriyel Metal'i çok severim. Ama bu aralar Nirvana,Muse ve Pixies dinliyorum RAGE ile beraber. Metal'i ne kadar sevsem de çok karanlık geliyor, bazende zorlama.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı