Black Ops 2 Missing config file "default.cgf" hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Black Ops 2'yi yükledim ama oyun açılmıyor. İlk önce oyun simgesine tıklayınca hiçbir şey olmuyordu sonra Call.of.Duty.Black.Ops.II.Update.1.and.2-SKIDROW güncellemesini yükledim. Bunu yükledikten sonrada oyun simgesine tıklayınca şu hatayı alıyorum:

Nasıl düzeltebilirim ? Diğer konulara da baktım ama sorunu çözemedim.
Bu hata sadece Skidrow klasöründeki oyun simgesine tıklayınca çıkıyor. Masaüstündeki simgeye ve oyun klasöründeki simgeye tıklayınca hiçbir şey olmuyor.

NOT:Oyunu indirmedim DVD den yüklüyorum. (Korsan)

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Program Files (x86)\Call of Duty Black Ops 2 Burada kurulu

Oyunu tamamen silin. Bu klasörü de silin. Oyunu kurun. Crack yapmayın. Steam kurulu olsun. Update.1.and.2-SKIDROW güncelelemsini yapın ve bu güncelleme içinden çıkan güncel Crack dosyalarını kurulu dizindekilerle değiştirin. Açılması gerek.

Sürücü olarak da 310.70 kullanın.

Aynılarını siz söylemeden yapmıştım.. Ama maalesef olmadı. Sürücü olarak ekran kartım en fazla 306.97'yi destekliyor ve bende 301.42 kurulu. 306.97'yi kurayım mı ? Tekrar deneyeceğim aynı şeyleri yapmayı.

Ben de bu oyunu yükledim. 2 tane crack yaptım. Oyun sorunsuz açıldı. Rahat rahat oynadım. Biraz ilerledim bölümlerde fakat bir bölümde oyun takılıyor. Oyundan atıyor anlamadım. Bu çok sorunlu bir oyun.

Orijinal almayı ben de çok isterim tabii ki :D Ama 130 TL :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı