Black Ops II incelemesi

2012 yılının kasım ayında çıkan Black Ops 2 incelemesi: Genel kitleye baktığımız zaman onlara göre en iyi Call of Duty oyunu Black Ops 2. peki neden insanlar bu oyunu çok seviyor? Sebebini şu şekil umuyorum, çoğu kişiye göre çıkan son güzel Call of Duty oyunu bu. CoD ghost ile zaten hayranlar umutları yitirdi, bu yüzden Black Ops 2 onlara göre çok özel bir oyun, zaten güzel bir oyun Black Ops 2. ama bana göre Black Ops 2 aşırı overrated bir oyun sebebi: Hikaye modu Black Ops 1'den daha iyi değil, zombi kısmı ortalama. Ancak multiplayer gayet iyi, gelin hepsini inceleyelim.

Hikaye modu: Oynamadım ama videolarını izledim iyiye benziyor ancak Black Ops 1'den daha iyi olmadığı çok belli.

Zombiler: Eveeet geldik şimdi oyunun aşırı overrated kısmına, arkadaşlar bana göre ortalama çünkü bazı mapleri iyi, bazı mapleri kötü Black 1 zombilerinin üzerine hiçbir yenilik eklememişler. Bazı insanlar yenilik istemez ancak bana göre her oyunda yenilik olmalı, Black Ops 3 bunu iyi başarıyordu.

Multiplayer: Çok iyi, evet bu kadar.

Oynanış vb. : İyi oynanış, yeterli vuruş hissiyatı, iyi silahlar.

Kısacası:

Hikaye modu:10/8.5

Zombiler:10/5

Multiplayer 10/9

Genel:10/8.3

Yorum yazarsanız sevinirim yazdım o kadar.

Call of Duty oyunlarına gelecek temasını yakıştığını düşünmüyorum onun dışında çok sevdiğim ve bitirirek tekrardan oynadığım oyundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı