Çözüldü Black Squad 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

umut enes kara

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/youtube editer.
Screenshot_158.jpg

Black Squad oyununda hata alıyorum çok şey denedim ama düzeltemedim. Vcredist denedim, Process Monitor denedim, DirectX denedim ama olmadı ya da beceremedim.

Raporunuzu burada paylaşabilir misiniz?

nlamına gelir ve genellikle eksik veya bozulmuş sistem dosyalarından/uygulama dosyalarından kaynaklanır. Bu hatanın en genel sebebi ise NVIDIA veya diğer marka ekran kartlarının sürücüleridir.

Bununla beraber bu hatanın birçok başka sebebi de olabilir
1 Bilgisayarınızı yeniden başlatın
2 Tüm kullanıcıların ayarlarını değiştir’ butonuna basın ve ‘Bu programı yönetici olarak çalıştır

@umut enes kara Process Monitor raporunu paylaşır mısın? Bir de biz bakalım.

Bu hata genellikle eksik gelen veya silinmiş olan DLL dosyalarından kaynaklanan bir hatadır. Arkadasinda dediği gibi Process Monitor raporunu paylaşabilirsiniz hatanın nereden geldiğini bulabiliriz.

Raporun ekran görüntülerini değil kendisini atın. Görüntülerde birkaç hata görünüyor ama belki gözünüzden kaçan bir şeyler vardır. OneDrive veya Google Drive'dan herkese açık olarak paylaşabilirsiniz.

Raporun ekran görüntülerini değil kendisini atın. Görüntülerde birkaç hata görünüyor ama belki gözünüzden kaçan bir şeyler vardır. OneDrive veya Google Drive'dan herkese açık olarak paylaşabilirsiniz.

.
Buyurun.

Geri
Yukarı