Black Squad esnasında "IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL" mavi ekran hatası

enes.wtp

Gigapat
Daha fazla  
Meslek
Mahalle Bilgisayarcısı
Sadece Black Squad oynarken, bir anda karşıma çıkan mavi ekran hatası. Mavi ekranı veriyor ve oyunda eğer bir ses varsa (info veren kişinin sesi, bomba sesi) o sesi de "dıııır" sesi olarak mavi ekran hatasının bitimine kadar veriyor. Çoğunlukla rekabetçide olduğu için de hemen bilgisayara reset atıp tekrar oyuna dönüyorum. Bu yüzden tek minidump dosyası oluştu. Eğer bu dmp sorunluysa bir rekabetçi maçımı feda edip sorunun çözümüne odaklanabiliriz :D

Hep IRQL hatası verdi.

Sistemim: RX 570
1600 AF
B450M S2H
2X8 GB RAM
MediaFire minidump bağlantısı

Sürücüler; elle, tek tek kuruldu. Başka ekran kartı sürücüleri denendi. Windows temiz kurulum yapıldı. GPU OCCT testine sokuldu, sorun yok. HD Tune ile HDD testi de yapıldı, onda da sorun yok.

Dediğim gibi kaldırılması gerekir şimdki sadece sorun onda gözüküyor. Yapımcıya bildirsin düzeltsin sonra düzeltirse yükler. Bana verdiğin son dosyayı yapımcıya göndersin.

BIOS hala yapılmamış gözüküyor.

Dediğim gibi kaldırılması gerekir şimdiki sadece sorun onda gözüküyor. Yapımcıya bildirsin düzeltsin sonra düzeltirse yükler. Bana verdiğin son dosyayı yapımcıya göndersin.

Denetim saatimdeyim de denetimden sonra güncelleyip tekrar deneyeceğim. Teşekkürler.
Dediğim gibi kaldırılması gerekir şimdki sadece sorun onda gözüküyor. Yapımcıya bildirsin düzeltsin sonra düzeltirse yükler. Bana verdiğin son dosyayı yapımcıya göndersin.

Tekrardan selamlar hocam, BIOS güncellemesini yaptım ve sonuçları bekliyorum. Tekrardan hata alırsam rapor paylaşayım mı?

Son düzenleme:
Rapor değil dump dosyalarını yüklersiniz.
Doğru, pardon. Teknik destek ile konuştuğum zaman bana "sürücü doğrulama yöneticisini devre dışı bırak" gibi bir şey söylediler. Sizin de "viefier" adlı konunuzu inceledim ancak size danışmadan yapmayayım dedim. Ne diyorsunuz? Bir çözüm olur mu yoksa yeni bir güncellemeyi mi bekleyeyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı