BlackBerry telefonlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Enginmurat

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Kardeşim mesajlaşmayı çok seviyor, BlackBerry bir telefon almayı düşünüyor. Klavyesini çok beğeniyorum, diyor. Aranızda kullananlar var mı bu marka telefon? Kamera performansı falan iyi mi? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Kullanmıştım eskiden. Bundan bahsediyorsanız eğer yardımcı olabilirim.

Technopat'ın haberine göre 3 yıl önce telefon üretimi bırakılmış, nasıl bir şey istiyor Kardeşiniz?

Technopat'ın haberine göre 3 yıl önce telefon üretimi bırakılmış, nasıl bir şey istiyor Kardeşiniz?
Bırakmış ama yeniden dönmüş galiba :
www.webtekno.com/haber/amp/62008?espv=1

Vakti zamanında BlackBerry Bold 9900 Modelini kullanmıştım, klavye bakımından çok rahat ve kullanışlıydı. O zamanlar "Blackberry Messenger, BBM" vardı ve oldukça popülerdi. Fakat günümüz şartlarına bakılınca gerek kamerası gerek uygulama arayüzü ve işletim sistemi güncellemeri açısından eski modeller epey geri kalmıştır diye düşünüyorum. Şayet tekrardan üretime geçerlerse eski modelleri yeniden tasarlayıp piyasaya sürmektense gündemi yakalayıp yeni bir dizayn ile piyasaya geleceklerini düşünüyorum.

Vakti zamanında BlackBerry Bold 9900 Modelini kullanmıştım,
Galiba ben de bu modeli kullanmıştım, klavyesi cidden rahattı, whatsapp gibi küçük uygulamalar da yükleniyordu. Günümüz şartlarında düşünürsek kamera ve oyun olarak düşünmezseniz yetecek telefonları vardır BB nin ama kamera olarak sizin yüzünüzü güldüreceğini sanmıyorum.

Vakti zamanında BlackBerry Bold 9900 Modelini kullanmıştım, klavye bakımından çok rahat ve kullanışlıydı. O zamanlar "Blackberry Messenger, BBM" vardı ve oldukça popülerdi. Fakat günümüz şartlarına bakılınca gerek kamerası gerek uygulama arayüzü ve işletim sistemi güncellemeri açısından eski modeller epey geri kalmıştır diye düşünüyorum. Şayet tekrardan üretime geçerlerse eski modelleri yeniden tasarlayıp piyasaya sürmektense gündemi yakalayıp yeni bir dizayn ile piyasaya geleceklerini düşünüyorum.

Ben en üst modelini alacağım ona, ama klavye konusunda nasıl onu bilmiyom. Dayanıklı mı klavyesi acaba?

Ben en üst modelini alacağım key2, ama klavye konusunda nasıl onu bilmiyom. Dayanıklı mı klavyesi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben en üst modelini alacağım ona, ama klavye konusunda nasıl onu bilmiyom. Dayanıklı mı klavyesi acaba?
Key2 modelini kullanmadığım için birşey söyleyemem, fakat Bold 9900 modelinin klavyesi gayet güzel ve kullanışlıydı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı