Replika Telefonlar Hakkında Düşünceleriniz?

resulsever

Hectopat
Yer
Üsküdar, Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Replika cihazlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Sar değerleri düşük olan bir çok replika var, gene bir çok sağlam replika var yurtdışından Türkiye'ye gelen, bu işi markalaştırmış ama hala Samsung'un onun bunun markasını basan firmalar var. İphone için GooPhone gibi mesela.

400-500 TL'ye Note 3 görünümlü MTK6582'li, 1GB ram olan bir cihaz almak yerine Galaxy Ace vb. almak mı tercih edersiniz o fiyata?

Kısaca replika cihazlar hakkında düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
En fazla bikaç ay kullanırsın çöp olur, benim arkadaşlarımda vardı. Artık adamlar çin malı taklite dubai malı deyip öyle satıyorlar. Hiç yaklaşma, gördüğün yerde kaç.

En fazla bikaç ay kullanırsın çöp olur, benim arkadaşlarımda vardı. Artık adamlar çin malı taklite dubai malı deyip öyle satıyorlar. Hiç yaklaşma, gördüğün yerde kaç.

Ben zaten gerek duymuyorum. Lakin 1 ayda çürüyüp gidecek cihazlar değil, GM Discovery gibi cihazlar hepsi.

Ben zaten gerek duymuyorum. Lakin 1 ayda çürüyüp gidecek cihazlar değil, GM Discovery gibi cihazlar hepsi.
O cihazların kimisinin içerisine uygulama bile kurulamıyor. Burada 200 TL galaxy s3 mini. Onu bunu bırakın bazılarında operatör desteklemedigi için internete bile giremiyosun. Benim komşum Tv reklamlarında satılan note 3'e benzeyen bi tane aldı 499 TL verdi internete bile giremiyor, karar sizin.

O cihazların kimisinin içerisine uygulama bile kurulamıyor. Burada 200 TL galaxy s3 mini. Onu bunu bırakın bazılarında operatör desteklemedigi için internete bile giremiyosun. Benim komşum Tv reklamlarında satılan note 3'e benzeyen bi tane aldı 499 TL verdi internete bile giremiyor, karar sizin.

Ben de zaten onlardan bahsetmiyorum. Şu an 1320 dışında elimde bir adet Note 3 replikası bulunuyor. Cihaz çok güzel, sizinde fikrilerinizi öğrenmek istedim.

Replika cihazlar hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Sar değerleri düşük olan bir çok replika var, gene bir çok sağlam replika var yurtdışından Türkiye'ye gelen, bu işi markalaştırmış ama hala Samsung'un onun bunun markasını basan firmalar var. İphone için GooPhone gibi mesela.

400-500 TL'ye Note 3 görünümlü MTK6582'li, 1GB ram olan bir cihaz almak yerine Galaxy Ace vb. almak mı tercih edersiniz o fiyata?

Kısaca replika cihazlar hakkında düşünceleriniz neler?
İlk olarak aldığın telefonun sar değerlerini bilmiyorsun, 2 gün sonra kanser olma riskin var. İkinci olarak, replika olduğu için üreticisini bilmiyorsun. Telefon elinde veya cebinde patlarsa sen hastanelik olmakla kalırsın.

Replika ürün alırsan kendini KANSER hastalığına her an yakalanma riskini göze alabilirsin! Sar değerleri yüksek , elinde cebinde patlarsa maazallah öbür dünyaya uçuş yaparsın.

Ben tavsiye etmiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı