BlackBerry Telefonlara Ne Oldu?

Eki Görüntüle 1760677
iPhone macerasının başında çoğu pazara hakimiyet kuran Apple, beklenmedik bir şekilde bu başarısını birkaç yıl kuzey Amerika'da gösterememişti. BlackBerry isminde küçük dizüstü bilgisayarları anımsatan akıllı telefonların arkasındaki Kanada merkezli rım şirketi, Apple'ın sektörde rekabet etmesi gereken önemli bir oyuncuydu. Günümüzde ise adını farklı kulvarlarda gördüğümüz BlackBerry markası, geçmişte akıllı telefon alanında nasıl söz sahibi oldu? […]

Devamı: BlackBerry Telefonlara Ne Oldu?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Hocam tüm haberleri siz yapıyorsunuz magazinci gibisiniz. Yorulmuyor musunuz senelerdir.

Eki Görüntüle 1760677
iPhone macerasının başında çoğu pazara hakimiyet kuran Apple, beklenmedik bir şekilde bu başarısını birkaç yıl kuzey Amerika'da gösterememişti. BlackBerry isminde küçük dizüstü bilgisayarları anımsatan akıllı telefonların arkasındaki Kanada merkezli rım şirketi, Apple'ın sektörde rekabet etmesi gereken önemli bir oyuncuydu. Günümüzde ise adını farklı kulvarlarda gördüğümüz BlackBerry markası, geçmişte akıllı telefon alanında nasıl söz sahibi oldu? […]

Devamı: BlackBerry Telefonlara Ne Oldu?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Blacbery bold 9600 sanırım ilk telefonum 2010'lu yıllarda çocukluğunu yaşamış biri olarak söylüyorum cidden zevkliydi güzeldi.

BlackBerry hevesiyle Samsung Ch@t aldığım günler aklıma geldi. Sonrasında bir 9300 almıştım ama havası geçiyordu elbette. BBM paketine fazladan para ödemek de mantıklı gelmiyordu. Çok sürmedi zaten o dönem benim için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı