BlackBerry Telefonlara Ne Oldu?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
BlackBerry-Telefonlara-Ne-Oldu.jpg

iPhone macerasının başında çoğu pazara hakimiyet kuran Apple, beklenmedik bir şekilde bu başarısını birkaç yıl Kuzey Amerika’da gösterememişti. BlackBerry isminde küçük dizüstü bilgisayarları anımsatan akıllı telefonların arkasındaki Kanada merkezli RIM şirketi, Apple’ın sektörde rekabet etmesi gereken önemli bir oyuncuydu. Günümüzde ise adını farklı kulvarlarda gördüğümüz BlackBerry markası, geçmişte akıllı telefon alanında nasıl söz sahibi oldu? […]

Devamı: BlackBerry Telefonlara Ne Oldu?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eki Görüntüle 1760677
iPhone macerasının başında çoğu pazara hakimiyet kuran Apple, beklenmedik bir şekilde bu başarısını birkaç yıl kuzey Amerika'da gösterememişti. BlackBerry isminde küçük dizüstü bilgisayarları anımsatan akıllı telefonların arkasındaki Kanada merkezli rım şirketi, Apple'ın sektörde rekabet etmesi gereken önemli bir oyuncuydu. Günümüzde ise adını farklı kulvarlarda gördüğümüz BlackBerry markası, geçmişte akıllı telefon alanında nasıl söz sahibi oldu? […]

Kaynak Technopat

Bir dönemin kral telefonuydu ama kendini pek geliştiremedi diğer telefon markaları gibi kullanmıştım çok memnundum.

BlackBerry OS çok güzel bir işletim sistemiydi. Windows Phone gibi o da Android ile iOS rüzgarından nasibini aldı. BlackBerry'nin son zamanlarında BlackBerry Messenger Android için çıkmıştı. Severek kullanıyorduk. Güzel zamanlardı.

Eki Görüntüle 1760677
iPhone macerasının başında çoğu pazara hakimiyet kuran Apple, beklenmedik bir şekilde bu başarısını birkaç yıl Kuzey Amerika’da gösterememişti. BlackBerry isminde küçük dizüstü bilgisayarları anımsatan akıllı telefonların arkasındaki Kanada merkezli RIM şirketi, Apple’ın sektörde rekabet etmesi gereken önemli bir oyuncuydu. Günümüzde ise adını farklı kulvarlarda gördüğümüz BlackBerry markası, geçmişte akıllı telefon alanında nasıl söz sahibi oldu? […]

Kaynak Technopat

Bende sanında dokunmatik klavyeli kullanıyordum cool görünüyordu liseli yıllarda

Yok güvenlik yok biznıs men derken çok şeyden geri kaldı böğürtlenli kekim benim. Belki de mesajlaşma uygulamasını cross-platform yapmak için batmayı beklemeseydi hala kullanılırdı. Platforma uygulama geliştirmeyi eziyet etmeseydi birde. Fiyatları uygun olsaydı mesela.

Tamam tamam, batmak kaderinde varmış. Keşke zorlamadan çekilselerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı