Blackshark V2 fiyatına göre en iyisi mi?

kuwio

Decapat
Daha fazla  
Meslek
korkuluk
Merhaba, yakın bir zamanda bilgisayar almayı düşünüyorum ve eski bilgisayarımda genellikle FPS oyunları oynuyordum. Sizce rahatlık ve ses kalitesi için blackshark v2'den iyi bir kulaklık var mıdır 850TL'ye ya da bu fiyata en iyisi midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu iki kulaklığı çok araştırdım. Reddit'i altını üstünü getirdim. BlackShark V2'yi de övüyorlar fakat BlackShark V2'nin aksine MH752 hakkında daha çok inceleme, daha çok yorum gördüm. Bu kadar fazla yorum arasından çok az kötü yoruma rastladım ve yorumlar çoğunlukla kulaklığı övme şeklindeydi. Çok rahat, mikrofonu çok iyi v.s falan. Parayı denkleştirebilseydim BlackShark V2 yerine MH752 alacaktım ben de.

Ben de bu iki kulaklığı çok araştırdım. Reddit'i altını üstünü getirdim. BlackShark V2'yi de övüyorlar fakat BlackShark V2'nin aksine MH752 hakkında daha çok inceleme, daha çok yorum gördüm. Bu kadar fazla yorum arasından çok az kötü yoruma rastladım ve yorumlar genellikle övme şeklindeydi. Çok rahat, mikrofonu çok iyi v.s falan. Parayı denkleştirebilseydim BlackShark V2 yerine MH752 alacaktım ben de.
MH752'de çok fazla kulaklık sesinin mikrofona iletilmesi durumu vardı. Ben bu yüzden vazgeçmiştim.

Hocam, ben bu kulaklığı çok araştırdım ve söyleyebilirim ki gayet iyi bir kulaklık. Ancak HyperX Cloud Alpha da düşünülebilir. Ben sırf değiştirilebilir kablosundan dolayı Cloud Alpha seçerdim. Ve tabi ki ses profilinden dolayı...

Bence şans verilmesi gereken bir kulaklık. Arkadaşta aynı sorunla karşılaşırsa iade edebilir.

MH752 almayın arkadaşlar. Ortalama 3-4 ay sonra cızırtı problemi yaşamaya başlıyorsunuz. Muhtemelen kronik sorun. İlk ürünümü servise gönderdim. Değişim yapıldı. Yeni gelen üründe de bir süre sonra aynı problemi yaşamaya başladım. Şimdi iade etmeyi planlıyorum. Cızırtı problemi olmasa konfor, kozmetik, performans gibi birçok özelliğine tam puan verirdim.

Geri
Yukarı