BlackShark V2 kulaklığı süpürmek içine zarar verir mi?

w1tch

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. BlackShark V2 model bir kulak üstü oyuncu kulaklığım var. Kulaklık masada iken yanında cam kırıldı ve ufak kırıntıların pedlerin içine kaçmış olma ihtimaline karşı süpürgenin ucunu çıkarıp pedlerin altını ve kulaklığın yüzeyini süpürge yardımıyla çekmiş bulundum.

Merak ettiğim husus şu, süpürge ile her ne kadar çok bastırmadan ve uzun süre tutmadan çekmiş olsam da, bu işlem kulaklığın içindeki parçalara bir zarar vermiş midir? Teşekkür ederim ^^

7-8 sene Arctis 5 kullandım biliyorum alakası yok ama ikisi de yaklaşık aynı segmentin ürünleri olduğu ve belli kalite standartının üstünde olduğu için örnek veriyorum. İster istemez annem falan alıp çok süpürdü gerektiği zamanda bende aldım süpürdüm bu uzun süre zarfında hiç bir zarar gelmedi bu olaydan. Anlayacağınız zarar geleceğini sanmam hocam.

7-8 sene Arctis 5 kullandım biliyorum alakası yok ama ikisi de yaklaşık aynı segmentin ürünleri olduğu ve belli kalite standartının üstünde olduğu için örnek veriyorum. İster istemez annem falan alıp çok süpürdü gerektiği zamanda bende aldım süpürdüm bu uzun süre zarfında hiç bir zarar gelmedi bu olaydan. Anlayacağınız zarar geleceğini sanmam hocam.
İlgi ve yanıt için teşekkür ederim. Yardımcı oldunuz ^^

Geri
Yukarı