Corsair HS80 vs Razer BlackShark V2 Special Edition

• Konuyu başlatan Fikop
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 1B
@justsaybebeyim

Hocam selam bende düşünüyorum.

Bu linkteki ürünümü almayı düşünüyorsunuz site güvenilir mi bir de ek olarak kabloluda problem yaratır mı kablosu örgülü bile değilmiş sanırım artı olarak diğer sitelerde Dolby audios yazıyor ama Gençer Gaming de Dolby audios gözükmüyor vs genel olarak alınır mı bu fiyata parasını hak ediyor mu sizce?

2 nizinde fikirlerini bekliyorum @justsaybebeyim özelllikle kankam senden kullanmış biri olarak aklımdaki soruları cevaplar mısın V2 ile karşılaştırılıyor Hyper Cloud Alpha kablolu var bu 2'si ne nazaran nasıldır acaba?

Yani kablolu olması beni biraz geri plana atıyor Wireless modelinden farkı sadece kablosumu çok kullanışsız olur mu?

Kankam kablolu kullandım şimdiye kadar Wireless nasıl bir konfor yaratır bilemem şahsen evde takıp sürekli kullanacağımı sanmıyorum sadece yine PC basında kullanırım. Kablosu dandik değil. Bu fiyata daha iyisini bulacağımı sanmıyorum. Wireless arıyorsan 2. el Logitech G733 satılıyor sarı sitede 3K fiyatlarda oraya bakmanı öneririm.

Ek olarak dostlar Dolby Atmos açıp mesela oyun oynarken arkada müzik dinlemek istiyorum bazen sanki bozuk plak gibi videodaki ses yavaşlıyor veya garip sesler çıkarıyor. 2 ayrı video açınca da bazen buna benzer şeyler oluyor. Var mı bilen eden bu problemi? Dolby atmosla mı alakalı 7.1le mi? Bu sorun normal mi?

Kankam kablolu kullandım şimdiye kadar Wireless nasıl bir konfor yaratır bilemem şahsen evde takıp sürekli kullanacağımı sanmıyorum sadece yine PC basında kullanırım. Kablosu dandik değil. Bu fiyata daha iyisini bulacağımı sanmıyorum. Wireless arıyorsan 2. el Logitech G733 satılıyor sarı sitede 3K fiyatlarda oraya bakmanı öneririm.

Ek olarak dostlar Dolby Atmos açıp mesela oyun oynarken arkada müzik dinlemek istiyorum bazen sanki bozuk plak gibi videodaki ses yavaşlıyor veya garip sesler çıkarıyor. 2 ayrı video açınca da bazen buna benzer şeyler oluyor. Var mı bilen eden bu problemi? Dolby atmosla mı alakalı 7.1le mi? Bu sorun normal mi?
yok kanka daha önce hiç kullanmadım 7.1 yada dolby atmos

HS80 geldi, ürünün mikrofonu beklediğimden de iyi çıktı. Ses kalitesi ise hs50 pro'ya göre biraz daha farklı duruyor ama kötü diyemem. Lakin Corsair'in programını kurmakta fayda var. Kurmayınca pek anlamı kalmıyor kulaklığın.

HS80 geldi, ürünün mikrofonu beklediğimden de iyi çıktı. Ses kalitesi ise HS50 Pro'ya göre biraz daha farklı duruyor ama kötü diyemem. Lakin Corsair'in programını kurmakta fayda var. Kurmayınca pek anlamı kalmıyor kulaklığın.

Kankam kulaklık nasıl sende de yüksek CPU kullanımı oluyor mu?

Uzun sureli deneyiminizi aktarir misinuz komfor ve eksi yonleri var ise?
Hs50 pro'ya göre daha hafif olması mutlu ediyor. Pedlerin deri olmayışı gözlük kullanmam sebebiyle uzun sürelerde kulak üstlerinde gözlüğün plastikleri sebebiyle acıtmaya başlıyor ancak çok dert ettiğim bir şey deği. Ses kasan bir tip değilim o yüzden oyun deneyimleri konusunda net bilgim yok bana yeterli geliyor. Mikrofona dikkat eden birisiyim ve mikrofon gerçekten çok beğendim. Param olursa yedek olsun diye 2.'yi almayı düşünebilirim bile :).

Yeni konular

Geri
Yukarı