Blackshark V2 Pro vs. HS80 vs. HyperX Cloud vs. Kraken vs. Virtuoso

FAROLİ

Hectopat

Selam Arkadaşlar,

Oyuncu kulaklığı tavsiyesine ihtiyacım var. Aşağıdaki modeller arasında kaldım, fikirlerinizi almak istiyorum.

• SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless: 8 puan

• HyperX Cloud Alpha Wireless: 7.9 puan

• HyperX Cloud II Wireless: 7.6 puan

• Razer Kraken V3 Pro: 7.6 puan

• Corsair HS80 RGB Wireless: 7.2 puan

• Corsair Virtuoso RGB Wireless: 7.1 puan

• Razer BlackShark V2 Pro: 7.1 puan

KAYNAK: RTINGS.COM

Arkadaşlar, ben aslında Blackshark V2 Pro ve HS80 arasındaydım. Hatta HS80'nin mikrofon kalitesi çok iyi geldiği için daha çok ona kaymıştım ama RTINGS'teki bu sıralama aklımı karıştırdı. Benim seçeneklerim arasındaki kulaklıklar en kötü puanları almışlar. Artics Pro'nun kesinlikle Türkiye fiyatını etmediğini ve Cloud Alpha Wireless ile arasındaki farkın çok yüksek olmadığını kabul ederek Alpha'ya kaymış bulunuyorum. Oyuncu kulaklığı olduğu için beklentim "ses kasma" konusunda iyi olması tabii ki. Sizin fikirlerinizi de merak ediyorum.

Son düzenleme:
Amaç ses kasmak ise cloud wireless işini fazlasıyla görecektir. HyperX’n tek sıkıntısı sistem seçmesi. Kimisi harika sonuçlar alıyorken, başkasında dip ses gibi sorunlar olabiliyor. Ses seviyesi Yüksel bir kulaklık. Eminim bir çok kullanıcı %80 seviyesinde rahat şekilde ses kasıyordur. HS80, Virtuoso deyimim oldu. Benim şahsi fikrim oyun için ulaşılabilir kulaklık cloud 2. 😇

Amaç ses kasmak ise cloud wireless işini fazlasıyla görecektir. HyperX’n tek sıkıntısı sistem seçmesi. Kimisi harika sonuçlar alıyorken, başkasında dip ses gibi sorunlar olabiliyor. Ses seviyesi Yüksel bir kulaklık. Eminim bir çok kullanıcı %80 seviyesinde rahat şekilde ses kasıyordur. HS80, Virtuoso deyimim oldu. Benim şahsi fikrim oyun için ulaşılabilir kulaklık cloud 2. 😇
Hocam bu kulaklıkların ana amacı ses kasmak değil mi zaten? Müzik, film ve dizilerde genel olarak performansları kötü diye biliyorum.

Yani farklı amaçlar için tercih edildiği oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı