Blackshark V2 vs yoksa Kraken T.E

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar, kulaklığımı değiştireceğim ama hala karar veremedim. Bir arkadaşım Kraken T. E kullanıyor ve mikrofon sesi gayet güzel, yüksek geliyor. Benim açımdan mikrofonu da sesi kadar önemli, testlere baktığımda bazı videolarda güzel bazı videolarda kötü çıkıyor ikisinin de mikrofon sesi. Sizce hangisini almalıyım? Sadece bu iki model arasında öneri verirseniz sevinirim. Mikrofon ve ses kalitesi hakkında hangisi beni daha tatmin eder? Şu an Arctis 3 kullanıyorum, mikrofonunun sesi cidden çok az olduğu için ve değişiklik yapmak için satıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses kalitesi benim için önemli fakat mikrofonu da önemli Blackshark V2'de mikrofon da eğer istediğim gibi sesi kısık değil ve düzgünse bana da onu almak daha mantıklı geliyor her ne kadar gönlüm T.E'den yana da olsa.

Her iki modeli kullandım. Mikrofon kısmını pek hatırlamıyorum hangisi daha iyi anlamında. Ancak V2 modelinde mikrofon ekolayzır ayarı var istediğiniz gibi sesinizi ayarlayabilirsiniz. O yüzden bence memnun kalacaksınız. Ses kalitesi anlamında V2 çok daha iyi, daha temiz ve dengeli sese sahip. Konforunda ikiside iyi geldi bana pek sorun yaşamadım ancak V2 çok daha sıkı kulaklık başlarda yan taraflarından baskı yapabilir üsten baskı hiç yok, o yüzden ilk kullanımda ağrı yaparsa kutu üstüne filan koyup gevşetmekte fayda var.

Her iki modeli kullandım. Mikrofon kısmını pek hatırlamıyorum hangisi daha iyi anlamında. Ancak V2 modelinde mikrofon ekolayzır ayarı var istediğiniz gibi sesinizi ayarlayabilirsiniz. O yüzden bence memnun kalacaksınız. Ses kalitesi anlamında V2 çok daha iyi, daha temiz ve dengeli sese sahip. Konforunda ikiside iyi geldi bana pek sorun yaşamadım ancak V2 çok daha sıkı kulaklık başlarda yan taraflarından baskı yapabilir üsten baskı hiç yok, o yüzden ilk kullanımda ağrı yaparsa kutu üstüne filan koyup gevşetmekte fayda var.
Bu akşam sipariş vermeyi düşünüyorum V2 alacağım. Beğenmezsem iade ederim en kötü, ki muhtemelen beğenirim.
Blackshark V2 siparişini verdim elime geldiği zaman yazarım buraya.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı