Razer Kraken vs. BlackShark V2

karamela79

Hectopat
Merhabalar, Razer Kraken'te de BlackShark V2 de şu an İtopya'da indirimde. Benim çok bir bilgim yok ancak birkaç saat içinde indirim bitecek ve ihtiyacım olduğundan sipariş vermek istiyorum.

Hangisini almalıyım, ne gibi farklılıklar var? Veya alınır mı bir daha böyle bir indirim gelir mi? İndirimi geç gördüğüm için konu açıyorum yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini de denemiş biri olarak Blackshark V2 daha dengeli daha iyi ses kalitesine sahiptir ve daha hafiftir. V2 öneririm bütçeniz elveriyorsa.
V2 modelini daha düşük fiyata görmedim şu ana kadar ben hiç. Kraken TE modeli ara ara o fiyatlara düşüyor.

İkisini de denemiş biri olarak Blackshark V2 daha dengeli daha iyi ses kalitesine sahiptir ve daha hafiftir. V2 öneririm bütçeniz elveriyorsa.
V2 modelini daha düşük fiyata görmedim şu ana kadar ben hiç. Kraken TE modeli ara ara o fiyatlara düşüyor.
hocam ikisi arasında 400 tl fark var. 400 tl farka değecek kadar bir fark var mı ya? Kulaklığı sadece oyunlarda kullanacağım.

Gözle görülür fark var, ses kalitesi daha iyi, bası daha doğal ve tizleri daha vurgun, hafif olduğundan daha rahat. Yani bütçe varsa öneririm. Zaten kulaklığın genel amacı da bu.

Geri
Yukarı