Blackshark V2 X ile SteelSeries Arctis 5 arasındaki fark nedir?

oweroth

Hectopat
Daha fazla  
İki kulaklık arasında yaklaşık 500TL fark var ancak fark neredeyse göremedim. Hatta Razer Blackshark sanki geçiyor gibi. Bu fiyat farkı nedendir?

Uzun süre Arctis 5 kullanmış biri olarak söylüyorum fiyatını asla hak etmeyen bir model, zaten genel olarak Arctis serisi fiyatlarını hak etmiyor.

Farklarına gelirsek, Blackshark V2'de 50mm TriForce adı verilen sürücüler bulunuyor, Arctis 5'te ise 40mm sürücüler var. Eğer bas anlamında daha iyi deneyim istiyorsanız Blackshark V2 X daha mantıklı olur.

Arctis 5'in pedleri ilk bakışta rahat ve kaliteli gibi gözükse de uzun süre kullanımda kulak ağrısı yapabiliyor.

Arctis 5'in en iyi yönü mikrofonu en temiz sesi ileten nadir modellerden biri, Blackshark V2'nin de mikrofonu gayet iyi.

Özete gelirsek Arctis 5'e o kadar para verme taraftarı değilim ki bazı yönleri ondan daha ucuz olan kulaklardan da kötü.

Uzun süre Arctis 5 kullanmış biri olarak söylüyorum fiyatını asla hak etmeyen bir model, zaten genel olarak Arctis serisi fiyatlarını hak etmiyor.

Farklarına gelirsek, blackshark v2'de 50mm triforce adı verilen sürücüler bulunuyor, Arctis 5'te ise 40mm sürücüler var. Eğer bas anlamında daha iyi deneyim istiyorsanız blackshark V2 X daha mantıklı olur.

Arctis 5'in pedleri ilk bakışta rahat ve kaliteli gibi gözükse de uzun süre kullanımda kulak ağrısı yapabiliyor.

Arctis 5'in en iyi yönü mikrofonu en temiz sesi ileten nadir modellerden biri, blackshark v2'nin de mikrofonu gayet iyi.

Özete gelirsek Arctis 5'e o kadar para verme taraftarı değilim ki bazı yönleri ondan daha ucuz olan kulaklardan da kötü.

Şu an Arctis 3 bile 800TL'ye satılıyor 😓

Farklarına gelirsek, Blackshark V2'de 50mm TriForce adı verilen sürücüler bulunuyor, Arctis 5'te ise 40mm sürücüler var. Eğer bas anlamında daha iyi deneyim istiyorsanız Blackshark V2 X daha mantıklı olur.

Arctis 5'in en iyi yönü mikrofonu en temiz sesi ileten nadir modellerden biri, Blackshark V2'nin de mikrofonu gayet iyi.

arctis 5'i yerden yere vurmuşsunuz yazık olmuş kulaklığa biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı