BlackShark V2'nin sesi bozuluyor

CrescenTaha

Centipat
Daha fazla  
Kulaklık ilk hafta güzeldi, şu anda ses çok bozuluyor, baze nde ses bana normal geliyor ama arkadaşlarıma Discord'dan yayın açtığımda arkadaşlarıma pıt pıt pıt diye ses geliyor bana gelmemesine rağmen ve bu durum benim çok canımı sıkmaya başladı. İade de edemiyorum 14 günü geçtiği için. Jak kablosunu ses kartına tak çıkar yaptım düzelmedi ses kartının driverını silip tekrar yükledim yine düzelmedi. Ne yapsam düzelir bilen biri yardım edebilir mi?

Garantiye gönder bence, bende de v2X modeli var ses kartsız olanı, herhangi bir sorun yaşamadım. Eğer jaklarıyla oynadığın halde düzelmediyse bence çok zorlama garantiden iade veya değişim yapsınlar.

Garantiye gönder bence, bende de v2X modeli var ses kartsız olanı, herhangi bir sorun yaşamadım. Eğer jaklarıyla oynadığın halde düzelmediyse bence çok zorlama garantiden iade veya değişim yapsınlar.
kulaklığı başka bir cihazda denedim sorunsuz çalıştı bilgisayar ile alakalı bir sorun var büyük ihtimalle ama nasıl bi sorun bulamıyorum

Merhaba öncelikle BlackShark v2'nin problemi şu anda yazılımsal böyle problem yaşayan birçok kişi var aynı şekilde bende yaşamaktayım son 2-3 güncellemedir problemli versiyon yayınlıyorlar.

Umarım yeni güncelleme getirip düzeltirler.

Kulaklıklardan performans almak için bir konu açmıştım o konuyu takip edin.

Geri
Yukarı