BlackShark V2X ile ses kasılamıyor

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Razer BlackShark V2X kullanıyorum ve bu oyunda dahil çoğu FPS oyununda ses kasamıyorum. Anakartım H610M-K D4. bu yüzden oynayamıyorum düzgün ses kasamadığım için. Bu konuda neler yapabilirim? Veya bu kulaklığı satıp ikinci el USB kulaklık mı almalıyım?

Razer BlackShark v2X kullanıyorum ve bu oyunda dahil çoğu FPS oyununda ses kasamıyorum. Anakartım H610M-K D4. bu yüzden oynayamıyorum düzgün ses kasamadığım için. Bu konuda neler yapabilirim? Veya bu kulaklığı satıp ikinci el USB kulaklık mı almalıyım?

7.1 açıksa kapat öyle dene. Bildiğim oyuncular stereo modda kasıyor ses.

USB kulaklık almanın çok bir şey değiştireceğini düşünmüyorum.

Razer BlackShark v2X kullanıyorum ve bu oyunda dahil çoğu FPS oyununda ses kasamıyorum. Anakartım H610M-K D4. bu yüzden oynayamıyorum düzgün ses kasamadığım için. Bu konuda neler yapabilirim? Veya bu kulaklığı satıp ikinci el USB kulaklık mı almalıyım?

Max Razer. Harici ses kartı alabilirsiniz.

Blackshark V2 ve V2X ile ilgili ses kasılamıyor başlıklı onlarca konu gördüm Reddit'te. Özellikle V2 ses kalitesi çok iyi olmasına karşın CS:GO oynayanlar çok şikayetçiydi yer tayini olarak. Başka kulaklıkla rahat kasıyor ve V2X ile sorun yaşıyorsan sorun sende değildir.

Aynı kulaklığın USB versiyonunu kullanıyorum ve gayet rahat kasılıyor hocam. Sizde bir problem olabilir mi?
Usb olanın ses kartı oluyor zaten. Bu jak versiyonunda ses kartı olmadığı için böyle bir konu açtım.

Beğenmedim neden attınız acaba? Gayet başarılı bir kulaklık v2X. Razer'e sallamanız komik olmuş. H610M k D4 yeterli v2X için.
Bence yetersiz, kısık ses veriyor.

Geri
Yukarı