BLADE-550 alınır mı?

• Konuyu başlatan vRos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 1B
Dostum elinde hiç harddisk var mı? @vRos?

Var hocam ama sorunlu kasaya ayakla güçük bir kıvılcım dokunuşu yapsan ekran gidiyor :D
Var hocam ama sorunlu kasaya ayakla güçük bir kıvılcım dokunuşu yapsan ekran gidiyor :D

Şunu da söylemeleyim şu an için sipariş verdim her şey güzel benim için ilerideki zamanlarda ekran kartı stokları gelince fiyat düşüşüde olur eminim o zaman yeni bir ekran kartı alırım yardımlarınız için teşekkürler.

Şunu da söylemeleyim şu an için sipariş verdim her şey güzel benim için ilerideki zamanlarda ekran kartı stokları gelince fiyat düşüşüde olur eminim o zaman yeni bir ekran kartı alırım yardımlarınız için teşekkürler.
120 GB SSD li bir sistem alıp elindeki harddiski kullansan olur mu? O zaman çok iyi olur.

Hangi sistemi sipariş ettin? Hayırlı olsun.

Malasef PSU seçmedim iptal etmek para iadesi olur mu param maksimum buna yetti şu an için beni idare edebilir mi?
Evet 500W +80 bir güç kaynağı seçebilirsin. 4061 falan oluyor fiyat. Siparişi verdiysen iptal etmek zor değildir.

Hocam montaj seçimi 60 TL ekliyor ve ben seçmedim üstüne 80 TL kargo var 3935 TL vardı kartta dediğim gibi 4000 yatırdim 65 TL kesti karttan bende böyle aldım PC çalışır herhalde idare eder değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı