Oyun Blasphemous Gamebilet'te ₺15

Oyun Steam'de zamlanarak 200 TL oldu. Gamebilet'de hala 15 TL'den satılıyor. Almak isteyenler buyursun.

Hep erteleyip zamlandığında pişman olduğum bir oyundu, konuyu görünce çok sevindim aldım hemen. Teşekkürler.

Gamebilette eski fiyatına satılan Steam'de zam yemiş birkaç tane daha oyun var ilgilenenler bakabilir. Ben birkaç tane alacağım.

Ubisoft oyunları da eski fiyatında hepsi ama Ubisoft Connect hesabı bağlamak gerekiyor aktivasyon kodu olarak değil. Haber için teşekkürler.

Gamebilette eski fiyatına satılan Steam'de zam yemiş birkaç tane daha oyun var ilgilenenler bakabilir. Ben birkaç tane alacağım.

Ubisoft oyunları da eski fiyatında hepsi ama Ubisoft Connect hesabı bağlamak gerekiyor aktivasyon kodu olarak değil. Haber için teşekkürler.
Bildiklerini yazabilir misin?

Bildiklerini yazabilir misin?
Steam için:
Broken Pieces 24 TL, steamde 235 TL Zamlandı
The dark eye demonicon 6.29 TL, Steamde 100 TL Zamlandı
Blood Knights 4.60 TL, Steamde 100 TL Zamlandı
Cold Fear 5 TL, Steamde 60 TL Zamlandı
Disciples bütün seri, Disciples 3 gold edition 13 TL, Disciples Liberation 60 TL Steamde 400 TL

Ubisoft Oyunları:
Assassin's Creed Bütün seri, Valhalla 88 TL. Origins 62 TL, Odyssey 77 TL
Far Cry Bütün seri, Far Cry 6 88 TL, Far Cry 5 62 TL
Immortals fenyx rising 54 TL
Prince Of Persia bütün seri, her biri 10 TL
The Crew serisi
Ghost recon serisi, Wildlands 52 TL, Breakpoint 54 TL
Rainbow Sİx Siege 35 TL
The Division 1 ve 2
Watch Dogs Serisi, Legion 54 TL, 1 ve 2. oyun 40 TL

Çok fazla platform oyunu aldım Steam Link ile TV'de oynayım diye ama bunu en son sıraya atmıştım sonra alırım planıyla. Bu fiyata bir daha bulamam diye aldım fırsat kaçmasın diye, teşekkürler bilgilendirme için.

RU/CIS sorun olmaz umarım.

Steam'de 200 TL olan oyun Game bilette 15 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı