Oyun Blasphemous Gamebilet'te ₺15

Kodu RU/CIS olarak verdi. Eskiden ya global ya turkey olarak veriyordu umarım sıkıntı çıkarmaz.

RU/CIS nedir sorun olur mu?

Gamebilet'ten mi almalıyım yoksa Voidu'dan mı almalıyım sorun çıkarır mı ikisinden biri?
İlk defa alacağım böyle sitelerden oyun.

Son düzenleme:
Zamanında Prime kendi uygulaması için vermişti ama zam gelmişken bu kadar uyguna kütüphanemde bulunsun diyerek aldım ben de, bilgilendirme için teşekkürler.

Gamebilet'ten mi almalıyım yoksa Voidu'dan mı almalıyım sorun çıkarır mı ikisinden biri?
RUS/CIS kodu rusya bölgesi dışında vpnsiz o oyunu oynayamazsın demek ama bu her oyunda geçerli olmuyor. Mesela ben satın alıp oynadım bu oyunu RUS/CIS kod olsada engeli yok benim için. Ayrıca VPN kullanmak hesabını banlatabileceği için olabildiğince kullanmamaya çalış.

Son güncelleme web siteden geldi.
1674511288917.png

1674511304637.png

Son düzenleme:
RUS/CIS kodu Rusya bölgesi dışında VPN'siz o oyunu oynayamazsın demek ama bu her oyunda geçerli olmuyor. Mesela ben satın alıp oynadım bu oyunu RUS/CIS kod olsa da engeli yok benim için. Ayrıca VPN kullanmak hesabını banlatabileceği için olabildiğince kullanmamaya çalış.

Son güncelleme web siteden geldi.
Eki Görüntüle 1642930
Eki Görüntüle 1642931

Çok teşekkürler dostum bilgilendirdiğin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı