Bleach ne zaman güzelleşiyor?

Benim için Naruto gibisi yok :) 28 yaşındayım yani açar izlerim baştan sona tekrar. O evren bir başka yani, o tadı tekrar hiç bulamadım ama elbette tahtı paylaşan bir anime daha var. Shingeki no Kyojin, tadı bambaşka benim gözümde. Yani bir sıralama yapamam, ikisi de benim için çok iyi. İzlemediyseniz çok şanslısınız, ben 5 defa falan bitirdim sanırım onu da. Ayrıca birkaç fena olmayan anime bırakayım (benim için).

Death Note
Code Geass
Full Metal Alchemists

Yukarıdakiler kadar bence iyi değil ama izlenir olarak The Seven Deadly Sins.
Death Note'u eskiden izlemiştim. Full Metal Alchemists'i de bir ara izleyecektim ama yoğun olduğum bir aya denk geldi bu yüzden ertelemek zorunda kaldım. Code Geass'a bakacağım. Attack On Titan'ı da tam bugün indirip izleyecektim ama şehir dışında olduğumdan kararsız kaldım. Çok sararsa internet yetmeyebilir çünkü hani. :) 5-6 güne eve dönünce ona da bakacağım. Naruto'yu bırakamamak hakikaten çok değişik bir durum. Aynı sizin gibi tekrar baştan izlesem sıkılmam. Tek başıma olmadığıma sevindim doğrusu. :)

Ben 2 defa bitirdim Bleach'i hocam :) Konu sahibi henüz başlamış.
Ben konu sahibi sandıydım seni hocam :D
Death Note'u eskiden izlemiştim. Full Metal Alchemists'i de bir ara izleyecektim ama yoğun olduğum bir aya denk geldi bu yüzden ertelemek zorunda kaldım. Code Geass'a bakacağım. Attack On Titan'ı da tam bugün indirip izleyecektim ama şehir dışında olduğumdan kararsız kaldım. Çok sararsa internet yetmeyebilir çünkü hani. :) 5-6 güne eve dönünce ona da bakacağım. Naruto'yu bırakamamak hakikaten çok değişik bir durum. Aynı sizin gibi tekrar baştan izlesem sıkılmam. Tek başıma olmadığıma sevindim doğrusu. :)
Hocam Bleach 1, HunterxHunter 2, Full Metal Alchemist Brotherhood 3'dür benim için :D

Hocam bu arada Bleach'i kesinlikle izleyin bitirin yani. 2022'de devam edecek deniyor çok tatlı olur bitirince yakın zamanda tekrar devam etmek.
Çok övüyorlar gerçekten, 3 kere başlamayı denedim ama çizimler çok eski olduğundan ve diğer bölımleri merak etmediğimden 2. bölümden sonrasına gelemedim. Şu an 7. bölüme kadar gelebildiysem şehir dışında olduğumdan (ilk 41 bölümü indirdim) dolayı. :D

Yanlış anlaşılmasın, Naruto'yu ve Shippuuden'i de rahat 6 defa izlemişimdir :) Attack on Titan ve Naruto evreni, benim için kıyaslanamaz şekilde en sevdiklerimdir.

Hocam Bleach 1, HunterxHunter 2, Full Metal Alchemist Brotherhood 3'dür benim için :D
HunterXHunter'ı şu an çoğu animeden daha çok merak ediyorum ama Bleach ilk 41 bölümü (ilk 2 sezon) indirdiğim için ilk Bleach izleyeceğim sanırım.
Beni Bleach 10. bölümden sonra sarmıştı. Ayrıca çok iyi karakterler de gelecek, kesinlikle bırakmayın. 30'lu bölümlerden itibaren vazgeçilmeziniz olur.
Naruto da ilk 30'a kadar sarmadı ama 30'dan sonra günde 10 bölümden aşağı izlediğimi hatırlamıyorum. :D

HunterXHunter'ı şu an çoğu animeden daha çok merak ediyorum ama Bleach ilk 41 bölümü (ilk 2 sezon) indirdiğim için ilk Bleach izleyeceğim sanırım.
HunterXHunter'ın güzel yanı öyle boş bölüm yok bir yerden sarıyor. Yaşını bilmiyorum ama 30 yaşındayım bugün tekrar indirir izlerim.

Naruto da ilk 30'a kadar sarmadı ama 30'dan sonra günde 10 bölümden aşağı izlediğimi hatırlamıyorum. :D
Gayet normal, Naruto'dan bahsediyoruz :). Bir de arkadaşlar önermişler zaten ama ben de söylemiş olayım, HxH'ı da kesinlikle izleyin. Naruto kadar iyi bir animedir, hatta benim Naruto'dan sonra ki favori animemdir. Kesinlikle pişman olmazsınız.

Geri
Yukarı