Blender tır ve tren modellemesi

my last mistake

Hectopat
Nasıl gidiyor sizce arkadaşlar? Gelişmeye çalışıyorum. Tır bitmedi tabii daha da çok yoruldum.

Dosya Ekleri

• truck.png
    truck.png
    240,4 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleyen: Moderatör:
Bitirebilecek gücü bulursam yapacağım da daha tırın arkası o kadar detaylı ki baktıkça kabus gibi geliyor:)

Bitirince materyal ve render kısmı daha az uğraştırıcı oraya kadar gelirsem deneme yapacağım:)
Bu tırı American Truck Simulator'a mod olarak eklemek isterseniz desteklerim ben. Yeni ve güzel bir tır olabilir. Oyunu oynuyor musunuz?

Bu tırı American Truck Simulator'a mod olarak eklemek isterseniz desteklerim ben. Yeni ve güzel bir tır olabilir. Oyunu oynuyor musunuz?

Oynamıyorum ama bir Türk olarak iş makineleri tır gibi makinalara çok ilgi duyuyorum. Hani iş makinası seyderen dayılar var ya o gen var 😀

Ekleme konusunda nasıl olacağını bilmiyorum ama bu benim için harika bir şey olur desteğiniz için de çok teşekkürler yalnız yüksek poligon tır ya.

Ben biraz poligon sayısını düşürebilirsem gönderirim bitmiş halini. Makineyi zorlamak ve denemek için çok subdivision kullandım bitirdiğimde gönderirim:)

Oynamıyorum ama bir Türk olarak iş makineleri tır gibi makinalara çok ilgi duyuyorum. Hani iş makinası seyderen dayılar var ya o gen var 😀

Ekleme konusunda nasıl olacağını bilmiyorum ama bu benim için harika bir şey olur desteğiniz için de çok teşekkürler yalnız yüksek poligon tır ya.

Ben biraz poligon sayısını düşürebilirsem gönderirim bitmiş halini. Makineyi zorlamak ve denemek için çok subdivision kullandım bitirdiğimde gönderirim:)
Ekleme işini ben de bilmiyorum ancak kısa sürede öğrenilecek bir şeydir tahminimce.

Müsait bir zamanda bakıp yazarım hocam.

Geri
Yukarı