Çözüldü Bleutooth kulaklık PC'ye bağlanmasına rağmen bir türlü ses vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Franke10

Picopat
Daha fazla  
2 tane kulaklık var Xiaomi ve Lenovo ikisiylede 1 senedir ses alamıyorum güncelleme sonrası oldu ne yaptıysam olmuyor bir türlü gelmiyor.

Bağlanıyorum kulaklık diye gösteriyor ama asla ses vermiyor güncellemeler sonrası bozuldu asla ses alamıyorum yardım edin.

Denetim Masası ses karıştırıcı denedim.

Driver sil kur yaptım ses almsam dahi cızırtılı sesler geliyor hands Free açık kalıyor kapanmıyor takmasam daha iyi. Eskiden böyle bir şey yoktu.

Denemediğim yöntem kalmadı artık çıldırmak üzereyim.

Windows ayarlarında ses çıkış birimini kulaklığın markam odeli görünüyor seçiyorum sesi çarpı görünüyor açıyorum kendi kapanıyor açıyorum kapanıyor sıfıra atıyor.

Çözüm
Çözüm. Bleutooth ile bağlıyorum ayarlardan ses çıkış birimi seçeneklerine girip 30 saniye bekliyorum (bağladığım cihaz görünenekadar )kendi kendine sağlıklı hale geliyor.
Windows'un Bluetooth Library'si aşırı sıkıntılı. Windows 11'de biraz daha iyi ama Windows 11 de Vista gibi bir şey.

Ben bunu satın aldım. LDAC desteği getiriyor. Windows 10'a da AAC desteği getiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ilk başta hiçbir sıkıntı yoktu Windows 11 kullanıyordum hep sonra güncellemelerle bozuldu resmen.
Handsfree diye bir şey açıldı kapanmak nedir bilmiyor asla ve katta ses aşırı cızırtılı geliyor.
Şu an hiç asla ve katta ses alamıyorum bağlantı problemim yok ses karıştırıcıya giriyorum kulaklık sesi ful yapıyorum sıfıra atıyor.
O ses barını tutup yükseltiyorum ben yükselttikçe sıfıra çekiyor.

Bıktım usandım. kablolu kulaklıktan nefret ediyorum.
Windows'un Bluetooth librarysi aşırı sıkıntılı. Windows 11'de biraz daha iyi ama Windows 11 de Vista gibi bir şey.

Ben bunu satın aldım LDAC desteği getiriyor Windows 10'a da AAC desteği getiriyor.

Bir türlü ses alamıyorum.

Bilgisayar masaüstü mü laptop mu? Belki yeni bir dongle problemi çözebilir. Bende de arada handsfree modu dışında bir şey çıkmıyor ama koparıp bağlanınca çözülüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm. Bleutooth ile bağlıyorum ayarlardan ses çıkış birimi seçeneklerine girip 30 saniye bekliyorum (bağladığım cihaz görünenekadar )kendi kendine sağlıklı hale geliyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı