Rehber Blic T60 Klavye Sürücüsü

@MrLegasov Nokta kullanımı için ''FN'' tuşuyla geçiş yapmak gerekiyor, bu klavyede öyle kodlanmış. Bende de öyle yani, size özel değil. Bu yüzden normal.

Bu yazılım, Blic T60 ile çalışıyor ama resmi bir yazılım falan değil yani. O yüzden görseldekiyle aynı olmayabilir.
Anladım, o zaman herhangi anormal bir durum yok. Zamanla alışırım diye ümit ediyorum. Yardımınız ve cevaplarınız için teşekkürler. Kalın sağlıcakla.

Dostlar ürün yeni elime geçti bence gayet iyi boyutu RGB'si Switch'i bu fiyata alabileceğinizin en iyisi ancak daha fazla bütçeyle daha iyilerini almanız gayet normal.

Ben de bu klavyeden bugün satın almış bulunmaktayım. Hissiyatı olsun aydınlatması olsun gayet hoşuma gitti fakat yalnızca tek bir sıkıntı var, bende de blic T60 modeli var ve ne yaptıysam @ tuşunu aktifleştiremedim. Bu klavyeyi kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?

Ben de bu klavyeden bugün satın almış bulunmaktayım. Hissiyatı olsun aydınlatması olsun gayet hoşuma gitti fakat yalnızca tek bir sıkıntı var, bende de blic T60 modeli var ve ne yaptıysam @ tuşunu aktifleştiremedim. Bu klavyeyi kullanan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?

FN ve aşağı tuşuna bas sonra tekrar dene.

Geri
Yukarı