Bliss OS Android tabanlı isletim sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan1461

Megapat
Bliss OS işletim sistemi Android 9.0 alt yapısı ile geliştirilmekte ve Android 10 içinde imaj dosyaları bulunmakta forumda pek bahsedilmemiş uzun bir süredir geliştirilmesine ve Vulkan desteğine sahip olmasına rağmen. 32 Bit desteği sınırlı daha çok 64 Bit üzerine çalışmaktalar ve yakın zamanda Android 10 alt yapısı üzerine Lite olarak bir işletim sistemi daha eklediler. Surface için olan işletim sistemleri de var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bliss OS'in Google Play Hizmetleri (Gapps) ile bir stabilize sorunu oluşabiliyor uzun süreli kullanımda ondan dolayı kullanacakların bunu dikkate alarak kullanıma geçmesi gerekli, Android 9 OS bazı eski (Pentium 4 gibi) sistemleri zorlayacaktır ondan dolayı Android Kernel kullanan bir dağıtım bile kurulacaksa sürüm önemli (bu yazıyı baz alarak kuracaklar dikkat etsinler yani, bir süre kullanıp baksınlar stabil ise devam etsinler değilse başka dağıtımlar denesinler).

Bliss OS'in Google Play Hizmetleri (Gapps) ile bir stabilize sorunu oluşabiliyor uzun süreli kullanımda ondan dolayı kullanacakların bunu dikkate alarak kullanıma geçmesi gerekli, Android 9 OS bazı eski (Pentium 4 gibi) sistemleri zorlayacaktır ondan dolayı Android Kernel kullanan bir dağıtım bile kurulacaksa sürüm önemli (bu yazıyı baz alarak kuracaklar dikkat etsinler yani, bir süre kullanıp baksınlar stabil ise devam etsinler değilse başka dağıtımlar denesinler).

Haklısınız ama hiçbir konu açılmamış bu işletim sistemi ile ilgili açılmasının zamanı geldiğini düşünüyorum.

Haklısınız ama hiçbir konu açılmamış bu işletim sistemi ile ilgili açılmasının zamanı geldiğini düşünüyorum.
Yazı için söylemedim, yazıda bu dağıtımın pozitif yanı söylenmiş bende eksik kalanını ekledim, geçmek isteyen bunu bilerek geçsin (ki madur olmasın, eğer olursa ne ile karşılaşacak onu bilsin).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı