Blitz'e 3 günde bir güncelleme gelmesi

Hocam siz LoL'ü sevmiyorsunuz diye insanları da buna zorlayamazsınız.
Zorlama? Zorlamadım sadece emir kipi kullandım (kesinlik bildirir fakat tavsiye anlamında da kullanılır, bazı yerlerde gereklilik kipinin emir cümlelerinin içerisinde kullanılması gibi).

Oynayan gerektiği için değil keyfiyetten oynuyor zaten, her hobide olduğu gibi.

Her oynadığımda veletler yüzünden kanser oluyorum. Oynama diyeceksin ama bağımlısıyım. Ayrıca çok güncelleme gelmesi beni sıkar. Gelmesin bekletsinler bari bir pack çıkartsınlar haftada 1 ben çok güncelleme sevmem arkadaşlarımında çoğu sevmiyor. Biz sevmiyoruz. En sonunda sildik zaten. Bin bir küfürle.

Her oynadığımda veletler yüzünden kanser oluyorum. Oynama diyeceksin ama bağımlısıyım. Ayrıca çok güncelleme gelmesi beni sıkar. Gelmesin bekletsinler bari bir pack çıkartsınlar haftada 1 ben çok güncelleme sevmem arkadaşlarımında çoğu sevmiyor. Biz sevmiyoruz. En sonunda sildik zaten. Bin bir küfürle.

Size yardımcı olan bir uygulamanın sık güncellenmesi niye bu kadar zorunuza gitti oyununuz açılırken güncellenir olur biter görende sürekli 5-6 GB'lık bir güncelleme geliyor sanıcak bu kadar laf edeceksiniz kullanmayın gerek yok.

Size yardımcı olan bir uygulamanın sık güncellenmesi niye bu kadar zorunuza gitti oyununuz açılırken güncellenir olur biter görende sürekli 5-6 GB'lık bir güncelleme geliyor sanıcak bu kadar laf edeceksiniz kullanmayın gerek yok.

Benim hoşuma gitmiyor güncelleme getirmesi yukarıda da sildiğimi ve artık kullanmadığımı belirtmişim daha neyin boşunda ve polemiğindesiniz? Ayrıca laf etmek veya etmemek benim inisiyatifimde buna kimse karışamaz istediğimi derim (hakaret daha etmedim etmemde).

Geri
Yukarı