Elektronik Blitzwolf BW-FPE2 335TL!

Daha eve gelmedim.

Evet kulaklık geldi ve biraz test ettim. Kısaca deneyimimi yazayım.

-Kulaklığın malzeme kalitesi kötü değil ama pek iyi de değil bu fiyattaki bir kulaklık için ideal diye düşünüyorum.

-Tasarımından dolayı kulağıma tam oturmamasından şüphelenmiştim ama öyle bir şey olmadı gayet güzel oturdu.

- Kulağa takılıyken görüntüsü bence güzeldi.

- Kulaklığın üstündeki dokunmatik yüzey pek iyi değil. Zor algılıyor biraz ve arada elim çarpınca durduruyor geri açmak için uğraştırıyor algılamadığı için.

- Ses kalitesini masaüstü bir kulaklık ile karşılaştırdım Spotify ile, modeli Rampage X jammer. Kulak içi olmasına rağmen X jammerdan daha yüksek ses verebildi ayrıca basları ve tizleri bir tık daha iyi gibiydi ama ses netliği biraz daha kötüydü. Şimdi diyor olabilirsiniz Rampage kulaklığıda geçsin bir zahmet diye ama bu o kadar kötü bir kulaklık değil. Müzik dinelemek için kesinlikle iyi diyebilirim.

- Kutusunun kapağı beni sinir etti biraz iki dakika yerinde duramıyor. Altıda tam düz değil kutunun kapağı hızlı açınca direkt geri kapanıyor. Biraz sakince açıp çok ellememek gerekiyor kapağa.

- Kutunun içinde hoparlör var ama çok kısık sesi. İngilizce bir şeyler zırvalıyor ve anlaşılmıyor. Kutudaki tuşun ne işe yaradığını tam öğrendikten sonra pek önemli olmaz diye düşünüyorum.

- Ses seviyesi yeterli. Zaten üstte dediğim gibi masaüstü bir kulaklık ile karşılaştırdım çift kulak ta daha yüksekti tekte de pek fark yoktu, bu güzel bir şey.

- Kutudan İngilizce kullanım kılavuzu, şarj kablosu, kulaklık ve kutusu çıkıyor. İngilizcem yetmediği için tam okumadım biraz daha kullanayım daha detaylı bir şey yazarım zaten.

Şimdilik diyeceklerim bu kadardı. Kullandıkça ve deneyimim arttıkça daha fazla yazarım. test etmemi istediğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz.
QCY T13 mü daha iyidir yoksa Blitzwolf mu?

QCY T13 mü daha iyidir yoksa Blitzwolf mu?
t13 ün nasıl bir kulaklık olduğunu bilmiyorum. elimde bir tane xiaomi kulaklık vardı onla karşılaştıracağım. modeli bu;

t13 ün nasıl bir kulaklık olduğunu bilmiyorum. elimde bir tane xiaomi kulaklık vardı onla karşılaştıracağım. modeli bu;
Bekliyoruz hocam.

Bekliyoruz hocam.

@Bnalsveee eisaemyck son durum ne hocam?

Bekliyoruz hocam.

@Bnalsveee eisaemyck son durum ne hocam?

@Bnalsveee eisaemyck Yaşıyor musun dostum :)

Son düzenleme:
Benimki de bugün gelmiş. Bi 10 dakika dinledim.
Sesi iyi, üzmüyor. Midler iyi, baslar zayıf.
Ergonomisi çok kötü. Herhalde üretimden önce bi 10 dakika takıp test eden olmamış. Kulağımda olduğunu unutabildiğim AirPods'larla karşılaştırınca yastık-tuğla farkı oluşuyor.
Gesture'ları da bayağı kötü veya ben alışmadığım için beceremedim. 3 tıklıyorum, 2 algılıyor. Çift tıklıyorum, algılamıyor.

Sonuçta 300-400 liraya değecek bir ürün denebilir.
E64C9511-48B8-462D-B97B-7B92D029A1A4.jpeg

Benimki de bugün gelmiş. Bir 10 dakika dinledim.
Sesi iyi, üzmüyor. Midler iyi, baslar zayıf.
Ergonomisi çok kötü. Herhalde üretimden önce bir 10 dakika takıp test eden olmamış. Kulağımda olduğunu unutabildiğim AirPods'larla karşılaştırınca yastık-tuğla farkı oluşuyor.
Gesture'ları da bayağı kötü veya ben alışmadığım için beceremedim. 3 tıklıyorum, 2 algılıyor. Çift tıklıyorum, algılamıyor.

Sonuçta 300-400 liraya değecek bir ürün denebilir.
Eki Görüntüle 1974099

Kulağa tam otursa sorun değil de kulağa da tam oturmuyor.
İade durumu olsa keşke :D

Geri
Yukarı