Elektronik Blitzwolf BW-FPE2 335TL!

Birkaç videosunu izledim sağlam duruyordu. Bayağı uygun gibiydi açıkçası.
Hocam bu fiyata alınır şahsen bende aldım blitzwolf'un kulaklıklarının ses kalitesi gerçekten çok iyi ama malzeme kalitesi berbat 4-5ay kullanımlık buraya bw-fye15 modelinin fotoğraflarını koyacağım arka kapağının tırnakları çok kısa sol kulaklığın aralığı çok açık bundan dolayı kendiliğinden arka kapak attı.En son dün akşam çıldırdım sol kulaklığın her yerini japonladım eşleşme sorunu yüzünden tekrar arka kapağını açma mecburiyetinde bulundum.İnternette birçok sayfada bu kulaklık hakkında eşleşme şikayeti yada çalışmama şikayeti
20230929_115217.jpg
var.

Hocam bu fiyata alınır şahsen bende aldım Blitzwolf'un kulaklıklarının ses kalitesi gerçekten çok iyi ama malzeme kalitesi berbat 4-5ay kullanımlık buraya BW-FYE15 modelinin fotoğraflarını koyacağım arka kapağının tırnakları çok kısa sol kulaklığın aralığı çok açık bundan dolayı kendiliğinden arka kapak attı. En son dün akşam çıldırdım sol kulaklığın her yerini japonladım eşleşme sorunu yüzünden tekrar arka kapağını açma mecburiyetinde bulundum. İnternette birçok sayfada bu kulaklık hakkında eşleşme şikayeti ya da çalışmama şikayeti Eki Görüntüle 1960892var.

Gelsin bende değerlendirrim ama bu sanırım silikon bizim aldığımız silikonsuz.
Duruşundan sağlam gözüküyor ama dediğiniz gibi denemeden bilemeyiz. Gelsin ona göre değerlendirelim ayrıca bizim aldığımız;
BlitzWolf® BW-FPE2 TWS Kulaklık bluetooth Kulaklık 13mm Büyük Sürücüler AAC HiFi Ses 20 saatlik Uzun Süreli Pil Ömrü Yarı İçi-Kulak Kulaklık Mikrofonlu

Gelsin bende değerlendirrim ama bu sanırım silikon bizim aldığımız silikonsuz.
Duruşundan sağlam gözüküyor ama dediğiniz gibi denemeden bilemeyiz. Gelsin ona göre değerlendirelim ayrıca bizim aldığımız;
BlitzWolf® BW-FPE2 TWS Kulaklık bluetooth Kulaklık 13mm Büyük Sürücüler AAC HiFi Ses 20 saatlik Uzun Süreli Pil Ömrü Yarı İçi-Kulak Kulaklık Mikrofonlu
Evet gelsin bir bakalım 2.şansı hak ediyor.bw-fye15 modelinde karşılaştığım en büyük problem eşleşmeydi umarım bunda öyle sorunlar yaşanmaz.

225 TL'ye denk geldi bu enflasyonda alınabilecek bir ürün, konu sahibine teşekkür ederim.
Ekran Alıntısı.JPG

Yeni konular

Geri
Yukarı