BlitzWolf BW-KB2 693TL

Hocam ben kırmızı Switch alacağım sarı biraz sesli gibi geldi bana. Youtube'a inceleme videosu çekecek misiniz?

Hocam ben kırmızı Switch alacağım sarı biraz sesli gibi geldi bana. Youtube'a inceleme videosu çekecek misiniz?
Hocam ben aldım 10 günde kargoya verilmedi. Daha stoklarda da yok gelse bilse max 1 ay sonr a kargoya verilir.

Mavi switch alinir mi?

Son düzenleme:
Hocam ben aldım 10 günde kargoya verilmedi. Daha stoklarda da yok gelse bilse Max 1 ay sonr a kargoya verilir.

Mavi Switch alınır mı?

Bakın tekrardan anlatıyorum size, tuş sesi seviyorsanız gayet alınır Gateron SW kullanıyor hot swap özelliğide var baktınız kullandınız hoşunuza gitmedi bangoodda şu an 306 liraya 70 adet kırmızı mavi yesil sarı SW'ler satılıyor hot swap uyumlu alırsınız takarsanız mavi SW klavyenizi kırmızı yaparsınız yok sıkıldım derseniz yine satın alırsınız yeşil yaparsınız istediğiniz tuşu istediğiniz SW ile donatırsınız bunda özgürsünüz

Sadece ses farkı mı var mavi ile sarı kırmızı arasında

Sadece ses farkı mı var mavi ile sarı kırmızı arasında
hayır bir miktar basım kuvveti de değişiyor ama profesyonel bir oyuncu değilseniz hiç fark etmez ikiside güzel hissiyat bırakıyor yazarken yani membran klavye kulanıyorsanız farkı hissedeceksiniz

Hayır bir miktar basım kuvveti de değişiyor ama profesyonel bir oyuncu değilseniz hiç fark etmez ikisi de güzel hissiyat bırakıyor yazarken yani membran klavye kulanıyorsanız farkı hissedeceksiniz.

Sonradan değiştirmek istemiyorum. 100 TL daha fazla verip sarı Switch alınır mı? Yoksa aynı fiyata girmesi mi beklenilir?

Hocam merhabalar. Klavyenin kasaya takılan kısmı type c mi yoksa USB mi?

Tam alcaktım 851 olmuş

Kayıt bonusunu unutmuşum. Türkiye direkt posta ile kırmızı anahtar olanı aldım fakat anahtar ne bilmiyorum.
Hocam merhabalar. Klavyenin kasaya takılan kısmı type c mi yoksa USB mi?

Type-C olarak gözüküyor.

Tamam hocam teşekkürler. Özel değilse nedenini sorabilir miyim?
Kırmızı switch'e yoğunluk çok olduğundan ben aldıktan sonra benim klavye başkalarına iletilmiş 8 gün bekledim. 10-15 gün daha beklememi söylediler bende iptal ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…