BlitzWolf BW-KB2 693TL

Hocam ben kırmızı Switch alacağım sarı biraz sesli gibi geldi bana. Youtube'a inceleme videosu çekecek misiniz?

Hocam ben aldım 10 günde kargoya verilmedi. Daha stoklarda da yok gelse bilse Max 1 ay sonr a kargoya verilir.

Mavi Switch alınır mı?

Bakın tekrardan anlatıyorum size, tuş sesi seviyorsanız gayet alınır Gateron SW kullanıyor hot swap özelliğide var baktınız kullandınız hoşunuza gitmedi bangoodda şu an 306 liraya 70 adet kırmızı mavi yesil sarı SW'ler satılıyor hot swap uyumlu alırsınız takarsanız mavi SW klavyenizi kırmızı yaparsınız yok sıkıldım derseniz yine satın alırsınız yeşil yaparsınız istediğiniz tuşu istediğiniz SW ile donatırsınız bunda özgürsünüz :D

Bakın tekrardan anlatıyorum size, tuş sesi seviyorsanız gayet alınır Gateron SW kullanıyor hot swap özelliğide var baktınız kullandınız hoşunuza gitmedi bangoodda şu an 306 liraya 70 adet kırmızı mavi yesil sarı SW'ler satılıyor hot swap uyumlu alırsınız takarsanız mavi SW klavyenizi kırmızı yaparsınız yok sıkıldım derseniz yine satın alırsınız yeşil yaparsınız istediğiniz tuşu istediğiniz SW ile donatırsınız bunda özgürsünüz :D
Sadece ses farkı mı var mavi ile sarı kırmızı arasında

Hayır bir miktar basım kuvveti de değişiyor ama profesyonel bir oyuncu değilseniz hiç fark etmez ikisi de güzel hissiyat bırakıyor yazarken yani membran klavye kulanıyorsanız farkı hissedeceksiniz.

Sonradan değiştirmek istemiyorum. 100 TL daha fazla verip sarı Switch alınır mı? Yoksa aynı fiyata girmesi mi beklenilir?

Ben 16 Ocakta sarı sw olanını sipariş verdim Banggood öncelikli falan gümrükle uğraştırıyor ben direkt Türkiye'ye postaladım 950 TL'ye denk geldi Gateron swler bayağı kaliteli olduğu söyleniyor benim Outemudan başım çok ağrıdı en azından lehimlilerden uzak durmak lazım çünkü Outemu sw kullanılan klavyeler genelde ucuz olduğu için işçilikte bir o kadar sallama olabiliyor tak çıkarlar modeller bir tık daha avantajlı hatta yanında 128 gb usbde 13 liraya geldi ilk kayıt bonusundan onuda aldım.
Hocam merhabalar. Klavyenin kasaya takılan kısmı type c mi yoksa USB mi?

Tam alcaktım 851 olmuş :(

Kayıt bonusunu unutmuşum. Türkiye direkt posta ile kırmızı anahtar olanı aldım fakat anahtar ne bilmiyorum.
Hocam merhabalar. Klavyenin kasaya takılan kısmı type c mi yoksa USB mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı