Blitzwolf BW-KB2 yay sesi

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar geçen hafta Blitzwolf BW-KB2 red Switch klavyesini aldım ve memnundum. Ama şimdi bir şey fark ettim. Bazı tuşlara sert basınca yay sesi gibi bir ses geliyor. Çok sesli değil zaten ama merak ettim. Kullananlar da bir bakabilir mi onlarda da aynı sorun var mı diye? Özellikle Enter, Shift gibi tuşlara sert basınca anlıyorum.

Arkadaşlar tüm tuşlarda var yay sesi. Sert basınca anlaşılıyor biraz daha nazik basınca da anlaşılıyor. Ne yapmam lazım? 🙁 Normal mi böyle olması?

Son düzenleme:
Arkadaşlar geçen hafta Blitzwolf BW-KB2 red Switch klavyesini aldım ve memnundum. Ama şimdi bir şey fark ettim. Bazı tuşlara sert basınca yay sesi gibi bir ses geliyor. Çok sesli değil zaten ama merak ettim. Kullananlar da bir bakabilir mi onlarda da aynı sorun var mı diye? Özellikle Enter, Shift gibi tuşlara sert basınca anlıyorum.

Arkadaşlar tüm tuşlarda var yay sesi. Sert basınca anlaşılıyor biraz daha nazik basınca da anlaşılıyor. Ne yapmam lazım? 🙁 Normal mi böyle olması?
Normal diyebiliriz, bir süre sonra yay sesi çıkıyor. Lube dediğimiz şeyi hotswappable bir klavye ise dikkatli bir şekilde deneyebilirsin.

Bende bu klavyeyi almayı düşünüyorum red switch kalmamış blue switch versiyonunu öneri misiniz? Klavyenin kalitesi , Işıklandırması, kargo süreci vb. Konularda aydınlatır misiniz ?

Anahtarlar yay ile çalıştığı için yay sesi gelmesi gayet normal, dikkat ederseniz tüm mekanik klavyelerde aynı sesi duyarsınız. Bu yüzden lube işlemlerine girişiyorlar ya zaten.

Banggood'daki grup alışverişi nedir tam olarak klavye ilanının hemen altında yazıyor ve daha indirimli şekilde alınabiliyor. Bilen birisi cevaplayabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı