Blizzard oyunu olan eski 3D shooter oyun neydi?

MoritoNN

Centipat
Daha fazla  
Oyun çok eski bir oyun, shooter tarzı değil yukarıdan bakışlı 3D bir oyun olduğunu hatırlıyorum. Genel tema bir araştırma merkezinde geçiyor. Muhtemel hikayesi araştırma merkezinde deneyler ters gidiyor ve ortalık yaratık kaynamaya başlıyor. Biz elimizde silah ile ilerleye ilerleye gidiyoruz. Etraftan silahlar toplayıp yaratık kesiyoruz. Yaratıklar yanılmıyorsam 3 çeşitlerdi. İlk önümüze gelen basit yaratıklar köpek vari yaratık diğerleri ise ayakta duran iskeletimsi güçlü yaratıklardı. Bu yaratıkların sarı yeşil ve kırmızı olmak üzere güçlerini gösteren skinleri vardı. Çok eski bir oyun hatta symbian S60 versiyonu çıkmıştı telefonda da oynadığımı hatırlıyorum. Blizzard oyunu diye hatırlıyorum fakat internette arattığımda bulamadım.

Ekleme:

tekli silah ile başlıyoruz, sınırsız cephane veriyor ilerlerken pompalı taramalı gibi silahlar geliyor ama onlarda mühimmat sıkıntılı bitebiliyor. Bölümlerde bosslar oluyor. Yaratıklarda sırtlarında silahlar ile bize ateş edebiliyorlar. Oyun ayarlarında kan rengini kırmızı yada yeşil olarak değiştirebiliyoruz. Bir boss da yere sabitlenmiş ağır taramalı silah vardı harırlayabildiğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı